Vše pro děti na jednom místě aneb dětský srovnávač

                   

Pokud už vás nebaví obcházet kamenné obchody s dětskými potřebami či prohlížet množství eshopů, jděte na to chytře. Stačí navštívit dětský srovnávač, který vám ušetří čas a peníze. Jedná se o jedinečné místo, kde naleznete jak kvalitní produkty, tak poradenství.

O co se jedná?

Dětský srovnávač je vyhledávač specializující se na dětské zboží, kterého tu denně naleznete přes 200 tis. Produkty zde nabízí ty největší dodavatelé a distributoři v ČR. Díky tomu, že se na dětském srovnávači nachází také fórum, poradny, propojení návštěvníků sociální sítí a soutěže o ceny, jedná se o první komplexní projekt tohoto druhu v ČR.

Proč byl dětský srovnávač vytvořen?

V současné době, kdy je český trh zavalený čínskými produkty nevalné kvality, je dost náročné sehnat prověřené a certifikované produkty od tuzemských i zahraničních výrobců. Dětský srovnávač se zaměřuje nejen na prodej oblečení a vybavení pro děti, ale též na poradenství a pomoc nastávajícím maminkám. Těm mimo jiné pomůže komunitní fórum, v němž je možné zapojit se do diskuze. Nedílnou součástí dětského srovnávače je rovněž blog, ve kterém se blogerky věnují otázkám mateřství a s ním souvisejícího poradenství.

Přehlednost na prvním místě

Nemusíte se obávat, že se budete dětským srovnávačem pracně prokousávat. Všechny kategorie jsou tu přehledně seřazené, vyhledávání je proto velmi intuitivní. Co se kategorií týče, na srovnávači naleznete autosedačky, kočárky, potřeby pro koupání, WC, přebalování a krmení, dále oblečení, vybavení dětského pokoje a hračky. Nastávající maminky zajisté zavítají do kategorií těhotenství, kojení, péče o dítě a matku. V neposlední řadě se zde nachází oblast cestování a vše týkající se bezpečnosti dítěte.

Jak se orientovat?

Každá jmenovaná kategorie obsahuje stovky až tisíce produktů. Jejich výběr si můžete jednoduše zúžit volbou další podkategorie nebo praktickými filtry. Filtrovat lze pomocí výrobce a rozpětí ceny. Další možností je seřadit produkty od nejlevnějších, nejdražších, abecedních názvů, hodnocení a doporučených. Díky těmto praktickým filtrům a řazením snadno vyberete produkt odpovídající vašim požadavkům.

Rady, které se hodí

Zejména nastávající maminky často ve výběru potřeb pro miminka tápou, proto jim přijde vhod Baby blog a diskuzní kategorie. Na blogu se kromě jiného dozvědí, jak cvičit v těhotenství, tipy na předporodní kurzy, co sbalit do tašky do porodnice, jak vybrat dětský kočárek a autosedačku atd. V diskuzi se mohou podělit o své problémy a obavy, dotazů a odpovědí je tu vskutku požehnaně. Na závěr přijdou vhod nejrůznější soutěže, v nichž je možné vyhrát například novorozeneckou výbavu či poukaz v hodnotě 5000 Kč na nákup.

Diskuze Vstoupit do diskuze
124 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Zobrazit další články