Stokke Xplory je stylový a zároveň i pohodlný kočárek

V současné době jsou kočárky od skandinávské značky Stokke velice oblíbené, a to jak po designové, tak i funkční stránce.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Stokke Xplory bez problémů zvládne i náročnější terény a je vhodný pro děti od narození. V následujících řádcích vám prozradíme, jaké jsou přednosti tohoto kočárku.

Populární kočárek Stokke Xplory má nafukovací kola, která jsou dostatečně velká. Sedačku můžete umístit buď po směru, nebo proti směru jízdy. Samozřejmě nechybí velký nákupní koš z nepromokavého materiálu. Velkou výhodou je, že na podvozek můžete nacvaknout i autosedačku, tedy takzvané „vajíčko“.

Výhody a nevýhody

Kočárky Stokke se chlubí dostatkem úložného prostoru, snadným manévrováním v náročném terénu a v neposlední řadě i pevnou a robustní konstrukcí. Skládání je velice jednoduché a ve složeném stavu je kočárek kompaktní. Stokke Xplory je naprosto bezpečný kočárek.

Samozřejmě, kočárek má i určité nevýhody. Pro některé maminky je příliš velký, na druhou stranu vám v něm ratolest vydrží delší dobu. Stokke Xplory je jednoduše vhodný pro aktivní rodiny, které rády vyráží ven za dobrodružstvím.

Kočárek do každého terénu

Skandinávská značka vyzdvihuje kočárek Stokke Xplory především pro jeho všestranné využití. Zvládne písčité pláže, kopcovité svahy i polní cesty. Dostanete se s ním i tam, kam byste se s jiným kočárkem neodvážili.

I navzdory svým rozměrům není kočárek těžký. Přední kola jsou otočná a madlo si také nastavíte podle potřeby. Kočárek se doporučuje dokonce i vysokým rodičům, kteří mají problém sehnat dostatečně velký model.

Dokoupíte ještě různá příslušenství, například clonu proti slunci, rukavice na madlo, transportní tašku a podobně. Sortiment je široký. Stačí se podívat na nabídku e-shopu Mybabystore.cz, kde najdete celou řadu produktů od značky Stokke.

Diskuze Vstoupit do diskuze
106 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Pokud kupujete vajíčka v obchodě, mějte se na pozoru. Pro své vlastní dobro zkontrolujte několik věcí
Události247.cz
Události247.cz
Ukrajina je jen začátek. Rusko podle historika bude pokračovat invazí v dalším evropském státě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
4 japonské cviky, které vám dopomohou k plochému bříšku za pouhé 4 minuty denně
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Neuvěřitelný příběh 1. holčičích šesterčat na světě: Šance, že se vůbec narodí živé, byla 1 ku 104 miliardám