Somfy: Chytrá domácnost se o vše postará za vás

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Inteligentní domácí zařízení vám ušetří každodenní starosti. K ovládání stačí jediné kliknutí, či třeba jen pár slov. Otevřené a rozšířitelné řešení přitom umožňuje připojování dalšího vybavení, abyste si mohli vytvořit chytrou domácnost dle svých představ.

Chytrá domácnost

V této době je již chytrá domácnost dostupná v podstatě pro každého. Díky Somfy můžete mít ovládání chytré domácnosti vždy pod kontrolou. Stačí přitom jediné kliknutí – pro ovládání světel, rolet a žaluzií, či třeba vrat a dveří. A to nejen když jste doma, s chytrým ovládáním můžete mít svou domácnost pod kontrolou, ať už jste kdekoli. Stačí přitom jen inteligentní domácí systém TaHoma a chytré produkty do domácnosti.

iZdroj fotografie: Somfy.cz

Snadné řešení

Automatizace domácnosti je praktická a nabízí řadu výhod. Vybírat přitom můžete z různých druhů ovládání. Jedním z nich je ovládání přímo na řídicí jednotce, či případně ovladačem. Kromě toho však chytrou domácnost můžete mít pod palcem ve svém smartphonu. Aplikace umožňuje snadné ovládání, využít můžete i automatické ovládání s pomocí senzorů a časového programování. Navíc je jednotka kompatibilní s hlasovými asistenty, stačí tak jen říci, co potřebujete.

Pro bezpečnější domov

Chytrá domácnost může zajistit vyšší bezpečnost domova. V nabídce najdete různé zabezpečovací systémy – zámky, kliky, kamery, ale i čipy a mnoho dalšího. Máte tak pod kontrolou správu přístupu. Kromě toho můžete s chytrou domácností simulovat přítomnost v domě. Systém za vás každé ráno roztáhne rolety a večer je pak zase zatáhne a rozsvítí světla. Jednoduše tak, aby to vypadalo, že jste doma. I když jste zrovna na cestách, či třeba v práci.

Automatizace domácnosti je v této době jednoduchá, těšit se přitom můžete na mnoho výhod. Ať už jde o komfort, či bezpečnost.

Diskuze Vstoupit do diskuze
122 lidí právě čte
Autor článku

marek

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Čisté plechy bez zdlouhavého drhnutí: Stačí je posypat práškem do pečiva a postříkat citronovou šťávou
Události247.cz
Události247.cz
Vládě dochází čas: Do deseti let nebudou peníze na důchody. Brzy musí přijít změna, lidem se určitě líbit nebude
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Únava, dušnost a kašel: Jak poznat rozvíjející se astma a co ho spouští
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Novým divem světa se staly duhové hory v Peru. Objevily se díky globálnímu oteplování