Rezidenční byty v Praze Na Vackově – ideální místo pro život - DámskýDeník.cz

Rezidenční byty v Praze Na Vackově – ideální místo pro život

Najít ideální bydlení v hlavním městě není zrovna snadné. Všichni nechtějí žit v pronajatých bytech, proto jsou pro ně vhodné developerské projekty Praha. Jedním z horkých kandidátů jsou byty u parku Na Vackově na Žižkově.

                   

V atraktivní pražské destinaci Žižkova vzniká jedinečný rezidenční projekt Byty u parku Na Vackově. Jedná se se o jedenáct bytových domů v elegantním designu a vysokém standardu. K dispozici jsou klidné bytové jednotky menších rozměrů jakožto i prostorné byty a dva ateliéry.

Co vědět o projektu?

Rezidenční lokalita pražského Žižkova se stane místem výstavby jedenácti bytových domů s maximálně šesti nadzemními podlažími. Dohromady bude k dispozici 272 bytových jednotek o velikostech 1kk až 5kk. Nové byty Praha skvěle zapadnou do stávající zástavby a nenaruší tak typický ráz čtvrti. Noví rezidenti se mohou těšit na krásné výhledy do parku Židovské pece, to vše z teras, balkonů či předzahrádek. Novostavby Praha jsou nejen designově zajímavé, ale potěší i tím, že jsou opatřeny sklepy, hromadnými garážemi a také stáním pro elektromobily.


i

Developerské projekty Praha vznikají na lukrativních místech a výjimkou nejsou ani nové byty Praha 3. Tento počin vzniká pod taktovkou developerské společnosti Metrostav Development a autorem architektonického návrhu je studio Architecture Interior Project. Hrubá stavba byla zahájena v roce 2021 a nové byty Žižkov budou připraveny k nastěhování v roce 2022.

Pár slov o lokalitě

Nové byty najdete na ulici Olgy Havlové na Žižkově spadající pod Prahu 3. Žižkov patří k prudce rozvíjejícím se lokalitám, a to díky skvělé dopravní i občanské vybavenosti. Z rezidenční oblasti se dostanete pomocí MHD do jakéhokoli koutu hlavního města. Nutno zmínit i to, že se v lokalitě budují i jiné rezidenční projekty, proto jde o bezpečné místo pro život.

Diskuze Vstoupit do diskuze
61 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (83%) 179 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
10 rostlin ideálních do rodin s dětmi a domácími mazlíčky. Jsou naprosto bezpečné, pozor na ty jedovaté
Události247.cz
Rodící se vládní koalice chce změnit boj s covid-19. Už jsou jasné první obrysy
JakZdravě.cz
Máte oteklé oči, zažívací potíže, či zapomínáte? Přehlížené signály brzy vyústí v závažné zdravotní komplikace
VědaŽivě.cz
Jupiter zachránil Zemi před pádem obřího vesmírného objektu. Jeho úloha pro lidstvo je nenahraditelná