Respirátory v barvě oblečení – dolaďte se konečně k dokonalosti - DámskýDeník.cz

Respirátory v barvě oblečení – dolaďte se konečně k dokonalosti

Respirátory hned tak nesundáme. Pravděpodobně ještě dlouho zůstanou realitou. Zatímco barva rtěnky a rtěnky obecně ztratily v této době význam, pro náš look je důležitá barva respirátoru. Podívejte se, kde je koupit barevné, a současně v té nejvyšší kvalitě.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Respirátor je sice především ochranou našeho zdraví a lidí v našem okolí, přesto jej jako součást každodenní reality musíme považovat i za módní součást našeho outfitu. Proto často neuváženě sáhneme po méně kvalitních respirátorech jenom proto, že jsou barevné, případně jinak designově vynikají. Dnes už není nutné dělat kompromis mezi účinností či kvalitou respirátoru a jeho vzhledem. Česká firma GOOD MASK vyrábí respirátory FFP2 v té nejvyšší kvalitě a v mnoha barvách. Prodává je Dialekarna.cz, a to včetně další pomůcky – antigenních testů.

GOOD MASK respirátory jako fashion doplněk

V první řadě vás uspokojí barevně. Koupit se dá nejen bílý respirátor, ale i nude (tedy tělový), černý, v několika odstínech modré, červený, růžový, oranžový, zelený i žlutý. Pro české patrioty jsou tady dokonce respirátory s decentní českou vlaječkou. Respirátory FFP2 koupíte po kusech, jako barevný set a nechybí ani barevné spony na redukci gumiček.

Respirátory GOOD MASK jsou ryze české respirátory

V ČR se vyrábí jak materiál, tak samotné respirátory. S dvěma aktivními vrstvami poskytují nadstandardní ochranu, přičemž certifikovány jsou na ochranu 95%. Přesto se nemusíte bát, že by byly neprodyšné. Právě naopak. Lépe se v nich dýchá, současně chrání pokožku před neduhy, kterými pod respirátory trpí. Což je třeba zvýšený výskyt vyrážek či akné.

GOOD MASK respirátory padnou dokonale na každý obličej

Přispívá tomu i rozšířená nosní výztuž, která současně nabízí komfortnější nošení. Nemusíte řešit velikosti S, M, L. GOOD MASK se umí velikostně přizpůsobit. Jde tedy o respirátor v univerzální velikosti.

Diskuze Vstoupit do diskuze
62 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
Trendy pokojové rostliny roku 2021: Jsou levné, nenáročné a především oslnivě krásné
Události247.cz
Vláda na kompenzační bonus vynaložila 740 milionů korun. Ekonom se vyjádřil k výši částky
JakZdravě.cz
Není droždí jako droždí. Obchody nabízejí 2 druhy, jen to obohacené obsahuje přidané vitamíny
VědaŽivě.cz
Proč zvířata hibernují? Některá prospí celou zimu, jiná své tělo „vypnou“ jen na pár hodin