Naučte se psát nákupní seznam v mobilní aplikaci

Když vyrážíte na nákup se seznamem věcí, které skutečně potřebujete, v drtivé většině případů ušetříte.

                   

Nebudete kupovat zbytečnosti. Zároveň už nikdy po návratu z obchodu s hrůzou nezjistíte, že vám chybí právě ta jedna ingredience, jíž potřebujete na dnešní večeři.

Někteří lidé si ještě stále nosí do obchodu nákupní seznam na papírku. Doba už ale pokročila, a i k tomuto úkonu se dají využít moderní technologie. Nainstalujte si aplikaci Shoppka a naučte se využívat shopping list s celou svou rodinou nebo spolubydlícími.

Shoppka je nákupní seznam, který nezapomenete

Když si seznam věcí k nákupu napíšete na papírek, můžete ho docela dobře zapomenout doma. Telefon s sebou ovšem nosíte pořád, takže pokud se naučíte používat mobilní aplikaci pro tvorbu nákupního seznamu, na zapomínání vyzrajete.

Shoppka toho ovšem umí mnohem více. Existuje jako mobilní aplikace na Android i iOS, ale otevřít si ji lze i bez instalace ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou k dispozici zcela zdarma. Můžete vytvářet neomezený počet nákupních seznamů, díky našeptávači, který napovídá nejčastější položky, nebudete seznam psát dlouho. Ta hlavní výhoda Shoppky však spočívá ve sdílení.

Sdílejte nákupní seznam s rodinou či spolubydlícími

V Shoppce je možné vytvořit nákupní seznam a sdílet ho s dalšími lidmi. Bez registrace jenom prostřednictvím kódu. Pokud někdo tento sdílený seznam aktualizuje, ostatní dostanou upozornění. Mnohem lépe tedy zkoordinujete nákupy v rámci celé rodiny nebo bytu se spolubydlícími. Seznam můžete tvořit společně podle toho, co doma zrovna chybí, a ten kdo bude mít cestu do obchodu, věci nakoupí. Přímo v obchodě se v aplikaci přepnete do režimu „právě nakupuji“ a položky jednoduše přesouváte do/z nákupního košíku.

Zmodernizujte své nakupování, vyzkoušejte Shoppku! Stáhnete ji na Google Play nebo AppStore.

i
i
Diskuze Vstoupit do diskuze
115 lidí právě čte
Autor článku

Lucie Vágnerová

Zobrazit další články