Malování podle čísel vás bude bavit - DámskýDeník.cz

Malování podle čísel vás bude bavit

Omalovánky podle čísel jsou novým hitem pro všechny věkové kategorie. Milují jej dospělí i děti, puberťáci i senioři. Zábavné malování udělá umělce i z laiků, kteří nikdy nedošli dál než k pastelkám, voskovkám či vodovkám na základní škole.

 

 

i Zdroj fotografie: Malujsi
                   

Relaxace při malování je velkým hitem u dětí i dospělých

Pro děti jsou omalovánky samozřejmostí. Omalovánky se změnily. Dětem již méně vnucují malování podle předloh, naopak, dávají větší prostor ke kreativitě. Mnohdy jsou větší než ve formátu A5, obrázky jsou jednodušší, a právě o to více prostoru dítě dostává. Není problém též najít různé omalovánky na internetu, ty vytisknout, a dítě s nimi klidně již ve třech letech postavit k malířskému stojanu. Ani se nemusíte bát, že se ušpiní. Barvy pro děti jsou snadno vypratelné. Takto se vám však stane, že máte doma ve 4,5 až 5 letech umělce, který se potřebuje rozvíjet dál. Pořiďte mu omalovánku podle čísel. Vybírat se dají podle náročnosti. Když je dítě nezvládne jako předškolák, tak jako školák ji určitě ano. A rozhodně nejen ty, které vybarvuje pastelkami.


iZdroj fotografie: Malujsi

Snadná kreativní technika pro každého

Malování podle čísel je speciální technika, kdy máte k dispozici reálný obraz předtištěný na plátně tak, že jednotlivé barvy jsou vyznačeny ploškami s čísly. Kromě plátna, které může být dokonce již rovnou napnuté do rámu, dostanete i kompletní sadu barev k malování. Takže pokud je obraz s 25 barvami a odstíny, dostanete i přesně stejný počet barev. Jde o kvalitní akrylové barvy, které jsou světlostálé a v nádherných jasných barvách. K tomu vám v balíčku přijde i sada štětců.


iZdroj fotografie: Malujsi

Pojď malovat!

Jsi ve stresu? Maluj podle čísel! Potřebuješ rehabilitovat po nemoci? Chop se štětce a maluj. Tato technika je vhodná skutečně pro každého a pomáhá. Současně nás učí pochopit techniku malování a samozřejmě baví. Zvedá nám též sebevědomí, protože jsme schopni vytvořit vlastní umělecké dílo, které si pak někde vystavíme, nebo jej třeba někomu věnujeme.

Oblíbený jako dárek je obraz malování podle čísel podle vlastní fotografie. Do e-shopu Malujsi.cz stačí zaslat fotografii a pak už jen čekat na svoji zásilku. Fotografii grafici předělají na obraz pro malování podle čísel a k plátnu opět dostanete i potřebné barvy a štětce. Takovýto obraz se hodí jako dárek namalovaný i nenamalovaný. To si pak oslavenec užije i zábavu při malování.

Diskuze Vstoupit do diskuze
65 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 261 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
10 rostlin ideálních do rodin s dětmi a domácími mazlíčky. Jsou naprosto bezpečné, pozor na ty jedovaté
Události247.cz
Rodící se vládní koalice chce změnit boj s covid-19. Už jsou jasné první obrysy
JakZdravě.cz
Máte oteklé oči, zažívací potíže, či zapomínáte? Přehlížené signály brzy vyústí v závažné zdravotní komplikace
VědaŽivě.cz
Jupiter zachránil Zemi před pádem obřího vesmírného objektu. Jeho úloha pro lidstvo je nenahraditelná