Konečně kvalitní potisk – oblečení s potiskem, které nelze nemilovat!

Vzpomeňte si na nejikoničtější trička na světě. Three Wolf Moon, Bob Marley, Tuxedo… Co mají tyto kousky společného?

                   

Zajímavý design a kvalitní provedení – to jsou důvody, proč se potisk stal žádaný postupně také na mikinách, bundách a na jiném druhu textilu. Ještě několik let zpátky byste měli problém sehnat skutečně kvalitně potištěné oblečení – dnes to již ale díky české firmě Miravel problém není.

Zastaralé systémy otevřely díru na trhu

Jak již bývá dobrým zvykem, ty nejlepší a nejúspěšnější firmy vznikají při naplňování vlastních potřeb, které nikdo jiný naplnit nedokáže. Podobně tomu je i v příběhu společnosti Miravel. Zakladatel firmy dlouho bojoval s lokálním trhem, když mu nikdo nedokázal potisknout softshellové bundy bílou barvou bez toho, aby se z bílé během tisku stala šedivá. I napříč dlouhému hledání se mu nepodařilo najít v Česku společnost, která by byla schopna bundy potisknout v kvalitě, kterou očekával. 

To ale souviselo nejen s neprofesionálním nebo zdlouhavým jednáním, ale také s technologií, která v Česku ještě nebyla dostupná. Mnozí lidé vnímali jako přirozené, že barvy, které vidí na monitoru, jsou pak v tištěné formě v podstatě úplně jiné. Ve skutečnosti ale není přirozené, že z oranžové se stává hnědá – a Miravel si právě to dal za cíl změnit.

Česká firma s unikátní technologií

Barvy, které vidíte na monitoru, jsou tzv. RGB (Red Green Blue). Tiskárny ale běžně používají rozhraní barev CMYK (Cyan, Magenta, Yellow, and Key). To znamená, že výsledný tisk je často úplně jiný než ten, který vidíte v počítači. Můžete si tak navrhnout opravdu skvělou kolekci oblečení, nebo můžete stovky hodin ladit barvu vašeho loga, ale ve výsledku budou barvy jen tak kvalitní, jak vám to dovolí samotný tisk. Potisk také nemusí být tak ostrý nebo třeba zářivý, jako vidíte na monitoru.

Miravel proto hledal novou unikátní technologii v zahraničí, kterou za pomoci odborníků posunul na ještě vyšší úroveň. Právě to se stalo jejich důležitým know-how. Jejich tiskárna totiž disponuje novou technologií CMYK+W a má přidanou technologickou úpravu, díky které se dokáží přiblížit barvám, které vidíte na monitoru, k nerozeznání. U Miravel se vám také nestane, že budete limitováni velikostí písmen, nebo druhem textilu – jejich skutečně kvalitní tisk jednoduše zvládne všechno.

Tričko nebo kalhoty? Pro Miravel žádný problém!

Obrovskou výhodou Miravel je, že v jejich sortimentu naleznete skutečně každý druh oblečení. Ať již hledáte jen zajímavý dárek pro nejlepší kamarádku se společnou fotkou nebo vámi malovaným obrázkem, nebo potřebujete vytvořit a potisknout oblečení pro celou firmu, tato česká firma to zvládne s grácií. Vybrat si můžete ze široké nabídky dětského, dámského i pánského oblečení, a to včetně triček, bund, mikin, nebo sukní.

i

Miravel vás dokonce neomezuje ani na počet kusů! Můžete si tak nechat vyrobit jeden, nebo i tisíce kousků. Jediné, co k tomu potřebujete, je zaslat jim váš návrh nebo si ho vytvořit v jejich návrhářské aplikaci. Pokud ale ještě nemáte konkrétní představu, nevadí, jednoduše jim napište, a oni vám ochotně pomohou vytvořit kousky, které budete milovat. Vyberete si druh oblečení a jeho barvu, a následně jste připraveni tisknout.

Na webových stránkách navíc naleznete také jejich vlastní návrhy, ze kterých si můžete pohodlně vybrat ten, který se vám líbí, a které pravidelně doplňují. Nemusíte se proto bát, že by váš potisk nebyl moderní nebo naprosto unikátní. Třešničkou na dortu je, že jejich potisk vydrží i praní a sušičku. Tak na co ještě čekáte? Vyzkoušejte si jaké to je být módním návrhářem, přejděte do návrhářské aplikace a začněte tvořit!

Diskuze Vstoupit do diskuze
99 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Pokud kupujete vajíčka v obchodě, mějte se na pozoru. Pro své vlastní dobro zkontrolujte několik věcí
Události247.cz
Události247.cz
Ukrajina je jen začátek. Rusko podle historika bude pokračovat invazí v dalším evropském státě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
4 japonské cviky, které vám dopomohou k plochému bříšku za pouhé 4 minuty denně
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Neuvěřitelný příběh 1. holčičích šesterčat na světě: Šance, že se vůbec narodí živé, byla 1 ku 104 miliardám