Co darovat svému muži jako dárek? Poradíme vám!

i Zdroj fotografie: Shutterstock
                   

Najít skvělý dárek pro svého přítele, manžela, bratra nebo otce je vždy náročné. Na první pohled se zdá, že muži mají vše, po čem touží. Zaručeně ale můžete najít dokonalý dárek pro muže bez ohledu na jeho věk nebo záliby. Hlavní je, abyste postupovali podle jeho osobnosti a koníčků. Jistě ho znáte lépe než kdokoli jiný, takže máte skvělou příležitost vybrat úžasný dárek. Přesto vám nabídneme trochu inspirace.

Alkohol ve speciálním balení

Nemusí se nutně jednat jen o alkohol. Pro milovníky kávy nebo čaje také najdete nespočet speciálních kolekcí nebo značek. A k tomu můžete přidat originální hrnek. Kupovat termolis na hrnky se vám vyplatí, protože můžete dělat jedinečné předměty pro všechny přátele. A k tomu můžete svému muži přidat jeho oblíbený alkohol v originální podobě:

  • láhev s vlastním textem,
  • dárkové balení kvalitního piva,
  • pivo nebo víno se jménem nebo vlastním přáním.

Měkké dárky nemusí být nuda

Říká se to, ale není to pravda. Použít lis na textil povede k jedinečnému dárku. Triček nikdy není dost a darovat můžete originální design. Stejně tak ale můžete muži věnovat také ručně šité kšandy pro muže nebo vtipné ponožky či spodní prádlo (jestli víte velikost). Ponožky jsou skvělou možností, protože je muž využije a velikost snadno odhadnete.

Něco pro milovníky praktických dárků

Mnoho mužů miluje praktické dary. Jestli máte takového ve svém okolí, můžete mu udělat radost velmi jednoduše. Koupit můžete vtipné flash disky, reproduktor, vysavač do auta nebo bezdrátovou nabíječku. Radost mu uděláte také hračkou pro velké kluky, jako je např. dron, fotopast nebo outdoorová kamera. Hodně záleží na tom, co má daný muž rád.

Zážitky jsou vždy sázkou na jistotu

Nechcete svému muži pořizovat materiální dárek? Poukaz na kurz nebo zážitek je vždy dokonalou možností. Na slevových portálech najdete nespočet možností, ze kterých můžete vybírat. Ať půjde o jízdu luxusním vozem nebo možnost si zastřílet na střelnici, váš muž bude zaručeně nadšený. Skvělé jsou také kurzy na něco, co vašeho muže baví, např. kurz na ovládání motorky pro motorkáře.

Diskuze Vstoupit do diskuze
57 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla