Módní přešlapy, kvůli kterým ženy s velkým poprsím vypadají tlustší: Nesprávný výstřih a košile jsou špatnou volbou

Pokud vás příroda obdařila větším poprsím, pokuste se vyvarovat těchto chyb. Nejenže budete vypadat lépe, ale budete se tak i cítit.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Pokud máte velká prsa, tak asi víte, že to někdy může být spíše velká nevýhoda než výhoda. Mnoho žen s malými prsy vám závidí, aniž by si uvědomovaly, jaké mají vlastně štěstí. Za velkým poprsím totiž často stojí bolesti zad, špatně padnoucí oblečení, a především si někdy nemůžete obléct to, co byste chtěly, protože by to vypadalo vulgárně. Možná však děláte pár chyb, kvůli nimž vypadáte objemnější, než jste.

1) Upnuté košile

Vaše poprsí by z vašeho oblečení nemělo ani „vylézat“, ani se nikde mačkat, zkrátka byste se v něm měly cítit pohodlně. Mnoho žen si často kupuje velmi upnuté košile, načež se jim poté nedaří dopnout všechny knoflíky. Pokud se to náhodou povede, tak to vypadá opravdu nevzhledně. V tu chvíli máte pocit, že košile musí za chvíli explodovat a knoflíky určitě někoho trefí. Tato chyba přidává nějaké centimetry navíc.

2) Korzetové oblečení

Ženy s velkými prsy mají velmi často v oblibě korzetové topy nebo šaty, protože si myslí, že jim to krásně zúží pas. Ve skutečnosti však pro ně opravdu nejsou vhodné šaty z materiálů, které neobsahují elastan. Oblečení bez této látky neposkytuje dostatečnou oporu pro vaše prsa. Také sportovní podprsenky s výstřihem jak vepředu, tak vzadu, nejsou moc dobrou volbou.

iZdroj fotografie: Depositphotos

3) Příliš velké výstřihy

Ženy s malým poprsím mají tu výhodu, že si do spousty oblečení nemusejí brát podprsenku a nevypadá to vulgárně. Jsou totiž určité typy topů, které mají buď úplně holá záda, nebo různé průstřihy. K nim se tedy podprsenka rozhodně nehodí. Ženy s malým poprsím se nemusí bát, že jim odněkud prsa vypadnou. Většina žen s velkými prsy si takový top ani nekoupí, jelikož by to zkrátka nevypadalo úplně dobře.

Je podle vás lepší mít malá nebo velká prsa?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
95 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Nalijte Coca-Colu do záchodu a už to nebudete chtít dělat jinak. Díky svému složení dokáže v domácnosti zázraky
Události247.cz
Události247.cz
Babiš jako prezident? Přinášíme výčet výhod a nevýhod, kdyby byl hlavou státu
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Proč se objevuje migréna a 3 přírodní léky, které s úpornou bolestí hlavy jednou provždy skoncují
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Co kdybychom se naučili ovládat počasí – mohla by to být naše budoucnost?