Co se děje se Zuzanou Bydžovskou? Na pohřbu Jana Kačera svým vzhledem vyděsila všechny přítomné

Slavná česká herečka šokovala svým vzhledem, když se objevila na pohřbu svého kolegy a dlouholetého kamaráda.

Bydžovská i Zdroj fotografie: Nexfoto
                   

Slavné osobnosti mají velkou nevýhodu v tom, že fotografové střeží téměř každý jejich krok a jsou schopni je zachytit v těch nejméně vhodných situacích. Běžný člověk stárne, mění se, ovšem nikdo nemá tendenci jeho proměnu jakkoli komentovat či kritizovat. Celebrity jsou ale bohužel neustále v hledáčku médií, a tak není divu, že se dříve či později objeví někdo, kdo svou změnou zaujme.

Svůj soukromý život si Zuzana Bydžovská střeží

Smrt slavného herce Jana Kačera, který skonal 24. května letošního roku, zasáhla nejen jeho rodinu, ale i mnoho přátel a kolegů, kteří jej přišli vyprovodit na jeho poslední cestě. Na umělcově pohřbu konaném v Národním divadle se objevilo mnoho slavných osobností, mezi nimiž nemohli chybět Vlasta Peterková, Jiří Bartoška, který dle webu Extra opět bojuje s rakovinou, Jan Potměšil a Zuzana Bydžovská.

Zuzana Bydžovská si velmi střeží své soukromí a na společenských akcích se neobjevuje. Proto, když ji přítomní spatřili po dlouhé době právě na pohřbu Jana Kačera, o jehož úmrtí jsme vás na DámskémDeníku informovali, byli šokováni. Herečka totiž vypadala velmi strhaně, smutně a sešle. Její obvyklé ostře rezavé dlouhé kadeře vystřídaly bílé splihlé vlasy stažené do copu.

Ostře kontrastovala mezi ostatními hosty

Jelikož je umělkyně zastáncem přirozeného vzhledu a stárnutí, na pohřeb přišla bez make-upu a oblečená do černých šatů doplněných sportovním zeleným batohem a červenými teniskami. Hereččin oděv a obličej ve změti elegantních rób a nalíčených tváří ostatních dam opravdu vyčníval. Ona je ale svá a rozhodně se tímto faktem nenechala nijak rozhodit.

Bydžovská iZdroj fotografie: Nexfoto

Zuzana Bydžovská je jednou z nejvyhledávanějších a nejtalentovanějších českých hereček, přestože se původně chtěla vydat zcela jiným směrem. Měla ráda český jazyk a přírodopis a zajímala ji akvaristika. Život jí ale změnila nabídka režisérky Věry Plívové-Šimkové, která ji vybrala do role ve filmu Přijela k nám pouť. Tento snímek nastartoval kariéru Zuzany Bydžovské, která má nyní, jak zmiňuje i web Dotyk, na svém kontě 43 seriálových, 82 filmových a nespočet divadelních rolí. Stárne s grácií a je obsazována do jedné role za druhou.

Co říkáte na Zuzanu Bydžovskou?

Diskuze Vstoupit do diskuze
88 lidí právě čte
Zobrazit další články