Ženich podvedl nevěstu a ona svedla jeho přítelkyni: Příběh o pomstě, ze které tuhne krev v žilách

Žena se nevídaným způsobem pomstila muži, s nímž plánovala společnou budoucnost. Její sen se totiž najednou zhroutil jako domeček z karet, což mu neodpustila.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Cesty osudu jsou někdy nevyzpytatelné. Když si myslíte, že jste našli toho pravého, a chcete s ním sdílet svůj život, stane se něco nečekaného. A většinou nejde o nic dobrého. Přesně to se stalo Marii. Když jí bylo dvacet, myslela si, že našla lásku na celý život. Znala se s ním už dlouhé roky a její city opětoval. Po škole se ale musela přestěhovat na opačný konec republiky, zatímco on zůstal stále v jejich rodném městě.

Mysleli si, že jsou dokonalý pár

To Marii ale nevadilo. Byla si jistá, že navzdory všeobecnému mínění vztahy na dálku mohou skvěle fungovat. O víkendech byli spolu a to jim stačilo. Jejich společní přátelé neustále říkali, že jsou dokonalý pár. Když ji požádal o ruku, Marie nadšeně souhlasila. Začala plánovat, jak dá výpověď, vrátí se do rodného města a budou spolu žít. Navíc zjistila, že je těhotná, což skvěle zapadalo do konceptu šťastného páru.

Jakmile zjistila, že čeká dítě, byla šťastná. Okamžitě to svému vyvolenému zavolala. On ale byl na večírku a ani následující den mu tu úžasnou novinu neřekla. Když s ním konečně mohla v klidu mluvit, nestalo se to, co si od toho slibovala. „Zavolala jsem mu a řekla, že mám novinku. Přerušil mě a začal vyprávět o skvělé dívce, kterou potkal. Byla umělkyní. Zjevně ho okouzlila,“ vypráví Marie. K tomu, aby mu řekla o dítěti, se nedostala ani následující den. Stále mluvil jen o té ženě.

Svedla snoubencovu milenku

Nechtěla rozhovor o těhotenství už odkládat. Zavolala snoubenci, ale jeho telefon zvedla nějaká žena s tím, že on teď nemůže mluvit. Druhý den se Marii přiznal, že ji s tou dívkou podvedl. Když položila sluchátko, pozvracela se. Tohle mu nedokáže odpustit. Zrušila zásnuby a týden poté potratila. Byla na dně, stále jen plakala. Přátelé i rodina se ji marně snažili rozptýlit. Když si k němu jela pro své věci, o tom, že byla těhotná, pomlčela.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Říká se, že karma je zdarma. Ale Marie na to nechtěla spoléhat. Byla rozhodnutá, že se mu za zradu pomstí. Nemusela čekat příliš dlouho. Na jednom z večírků poznala ženu, se kterou ji podvedl. Svedla ji, vyspala se s ní a pak o tom řekla bývalému snoubenci. Zřejmě ho to šokovalo, ale před Marií mlčel. Tehdy ani zdaleka nemohl tušit, že to je jen střípek ze skládanky jménem karma, který mu osud nachystal. Že se brzy jeho život obrátí vzhůru nohama.

Přišel o práci, auto i kamarády

Žena, se kterou Marii podvedl, mu byla nevěrná s jeho nejlepším přítelem a opustila ho. Pak přišel o práci ve videopůjčovně. Jejímu majiteli se nelíbilo, co Marii udělal, a tak ho vyhodil. Všem nepříjemnostem ale nebyl konec. Vzápětí mu vypovědělo službu auto. Byl nezaměstnaný a neměl na opravu ani na splátky a leasingová společnost mu ho sebrala. Rodina byla na straně Marie, takže mu nehodlali nijak zvlášť pomáhat.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Myslel si, že mu zbyli kamarádi. Uspořádali pro něj večírek. Když se opil, vyhodili ho ven na mráz a nechtěli ho pustit zpět domů, aby mu dali za vyučenou za to, co udělal. Po tom všem se z rodného města odstěhoval. O pět let později Marii zavolal. Řekla mu konečně o těhotenství a potratu. Rozplakal se a dokola se omlouval. „Je dobře, že jsme se nevzali, že jsem se nepřipoutala k muži, který není schopen empatie a výčitek svědomí,“ dodala Marie.

Jak moc věříte na osud a karmu?

Zdroj: Lifestyle
Diskuze Vstoupit do diskuze
52 lidí právě čte
Zobrazit další články