Zradila svou matku – prodala její dům a odjela do Itálie. Po 10 letech se vrátila, ale vůbec nečekala, jaké odplaty se jí dostane

Žena myslela jen na své dobro, bezcitně prodala dům své matky a celých 10 let se jí neozvala. Matka jí to nedokáže odpustit.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Člověk by měl nejvíce na světě milovat svoji rodinu a snažit se, aby své rodiče nikdy nezklamal a nic špatného jim neprovedl. Nějakým způsobem vědomě ublížit tak blízkým lidem, to by pravděpodobně nikoho nenapadlo. Tato žena se však rozhodla, že svoji maminku podvede pro svůj vlastní prospěch. Co udělala a odpustila jí maminka?

Matka se stala obětí dcery

Olya byla vždy poněkud zvláštní. Za každou cenu si šla za svým cílem a před ničím se nezastavila. Její matka Irina na ni byla na jednu stranu opravdu pyšná, ale měla i trošku obavy. Bála se, aby jednou nešla i proti ní. Ale opravdu nečekala, že se jednoho dne stane vyloženě obětí své vlastní dcery. Irina žila v krásném domě, který zdědila po svých rodičích. Ve vesnici ji měl každý rád, byla hodná a nikdy by nikomu neublížila.

Většina místních však neměla ráda její dceru Olyu. Když dívka odešla na univerzitu, mnohým se ulevilo. Spousty přátel Iriny si myslelo, že mladá žena svoji matku vysává. Olya se po 5 letech vrátila, údajně proto, aby pečovala o svoji maminku, která to však rozhodně nepotřebovala. Jednoho dne pro dívku přijelo krásné drahé auto. O týden později za Irinou přišli cizí lidé a doslova ji z jejího domu vyhnali.

Matka se ubytovala u souseda

Žena tak z ničeho nic zůstala na ulici s hromadou věcí a bez peněz. Sousedé nechápali, co se stalo, ale vzali ji k sobě domů. Nakonec se ukázalo, že Olya matku vydírala a donutila ji prodat dům. Za peníze si dívka koupila dům v Itálii, kam odjela. Irině sousedé pomáhali, jak jen mohli, jeden jí ve svém domě uvolnil byt. Žena několik let každý den plakala, avšak ne kvůli zradě. Olya jí za 10 let ani jednou nezavolala.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Postupem času Irina našla muže, do kterého se po nějaké době opravdu zamilovala. Společně si poté koupili velký dům. Jednoho dne se na jejich prahu objevila Olya. Byla celá bledá a vypadalo to, že se chce své matce omluvit. Irina se na ni ale nechtěla ani podívat a poprosila svého manžela, aby ji vyvedl. Matka po muži poslala své dceři dopis.

Nikdy jí neodpustila

„Moje drahá dcero, celý život jsem se snažila o to, aby jsi měla vše, na co si vzpomeneš. Tobě to nikdy nestačilo a nakonec jsi mi vzala i můj rodný dům. Dům, kam ses mohla vždy vrátit a kde by o tebe bylo postaráno. Ale ty jsi mě nechala bez peněz a za celé roky jsi ani jednou nezavolala, aby ses zeptala třeba na to, jak se mám. Nemůžu ti odpustit, vlastně ani nechci. Máma.“ Od té doby Olya svoji matku už nikdy neviděla.

Jak byste se zachovali na místě Iriny vy?

Zdroj: TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
120 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Starý chleba najde uplatnění při smažení i vaření vývaru. Přišla na to kdysi jedna moudrá hospodyňka
Události247.cz
Události247.cz
Falešná rakovina nebo pomoc lidem v tíživé situaci: Podvodníci lákají z lidí peníze přes sociální sítě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Jaká je ideální teplota v bytě a proč: Zdraví dospělí by neměli jít pod dvacet, senioři a nemocní po 18 °C
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Co když se střetnou moderní tanky T-90M a Leopard 2: Stroje Ukrajiny jsou rychlejší, ale ruští vojáci mají lepší dovednosti