Zprávy o Schumacherovi nemohly být lepší. Fanoušci jásají, jeho budoucnost vypadá zářně

Pro fanoušky Formule 1 přišla obrovsky dobrá zpráva. Jak již bylo dříve oznámeno, Mick Schumacher bude debutovat ve Formuli 1 v roce 2021, Haasova stáj ho potvrdila po boku Nikity Mazepina.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Jeho vstupem bude tábor „automobilových závodních dětí“ nadále růst, protože v terénu s ním již budou 3 lidé, kteří tam kdysi měli svého otce. V současné době patří do druhé generace Max Verstappen a Kevin Magnussen. Brzy se k nim přidá Mick Schumacher, syn legendárního Michaela Schumachera.

Velmi dobrá zpráva

iZdroj fotografie: Pexels

Ve videu Josa Verstappena a Michaela Schumachera z roku 2002 se mluví o tom, zda by byli šťastní, kdyby se jejich dítě stalo automobilovým závodníkem. Tehdejší bývalí spoluhráči se tomu smáli a tuto možnost komentovali takto: „Byli jsme dlouho přátelé a nikdy jsme se vážně nepohádali, takže možná bychom si o tom nejprve promluvili, kdyby naši synové měli soutěžit proti sobě,“ usmál se Michael Schumacher. „Jsou do značné míry stejně staří, takže kdyby seděli v autě, nejspíš by proti sobě bojovali,“ dodal Holanďan k tehdy jedinému pětinásobnému šampionovi.

Otcova podpora

Je zajímavé, že Schumacher následně poznamenal, že by byl šťastnější, kdyby se jeho syn rozhodl jezdit nebo hrát golf. Verstappen dodal, že si myslí, že tenis by byl také dobrou volbou, ale zdůraznil, že bez ohledu na to, co jeho syn začne dělat, bude při něm vždycky stát.

iZdroj fotografie: Pexels

„Ať udělá cokoli, pomůžu mu. Pokud si vybere fotbal, udělám vše pro to, abych pro něj našel nejlepší tým, ale udělám to samé i pro motokáry a tenis.“ Holanďan vtipně poznamenal, že nikdy nevíte, co život přinese třeba za 15 let. Pravděpodobně ani tehdy netušili, že jejich synové budou ve skutečnosti ve stejné kategorii.

Zdroj: Formule 1

Diskuze Vstoupit do diskuze
99 lidí právě čte
Zobrazit další články