Výpočet karmického dluhu: Datum narození prozradí, zda člověk platí za hříchy z minulosti. Prokletí se dá zbavit

Pokud jste v minulém životě nebyli příliš shovívaví a dělali jste špatné věci, s velkou pravděpodobností se nyní můžete potýkat s karmickým dluhem.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Občas se vám mohou v životě stát špatné věci, kterým nepředcházelo žádné varování. Pokud poté přemýšlíte nad tím, z jakého důvodu se tyto věci dějí právě vám, možná je odpovědí karmický dluh. Právě kvůli němu vám může život do cesty nastražit několik překážek, abyste se dostatečně poučili z chyb, jež jste udělali v minulosti. To, co jste v minulém životě činili, se vám v tom současném může vracet. A pokud jste nedělali nic hezkého, pravděpodobně to budete mít občas hodně těžké.

Známky karmického dluhu

Mezi hlavní znaky karmického dluhu patří to, že máte v životě spíše smůlu než štěstí. Občas se vám může zdát, že už se snad nic horšího stát nemůže, ale ono se stane. Karma vám tímto vrací špatné chování z vašeho minulého života a měli byste se poučit z chyb, abyste je už nikdy neopakovali. Dalším znakem může být, pokud máte tendence se ke všem chovat až příliš slušně, a i když víte, že se k vám daný člověk nechová hezky, sklopíte raději hlavu. To může značit, že jste někomu něco dlužili v minulém životě.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Dalším signálem karmického dluhu je, když se opakovaně dostanete do toxického vztahu. Takový vztah není vůbec zdravý, a jestliže půjdete z jednoho toxického vztahu do druhého, pravděpodobně se vám karma snaží něco naznačit. V podobném soužití se budete cítit utlačováni a není náhoda, že do vašeho života vstupují stále stejní partneři. Karmický dluh vám dává najevo, že je potřeba jej splatit.

Výpočet karmického dluhu

Pokud si nejste jistí, zda je ve vašem životě karmický dluh, nebo máte zkrátka smůlu, můžete si vše jednoduše pro jistotu spočítat. Postačí vám k tomu pouze vaše datum narození, u něhož je potřeba sečíst všechny čísla. Po sečtení by vám mělo zůstat pouze jednociferné číslo. Pokud se jedná o 1, 4, 5 nebo 7, pravděpodobně máte karmický dluh a platíte za hříchy z minulosti. Můžete se ale podívat na několik rad, jak se takového dluhu zbavit rychleji.

iZdroj fotografie: Depositphotos

S těmito triky se zbavíte karmického dluhu

Abyste svou špatnou karmu vylepšili, je potřeba si nasbírat hodně dobrých skutků. Všímejte si ostatních lidí, a pokud uvidíte, že někdo potřebuje pomoc, neváhejte. Buďte skromnější a pomáhejte druhým. Pokuste se získat klid v duši tím, že začnete žít zdravěji a vyzkoušíte meditaci. Mluvte pouze pravdu a vždy buďte k ostatním upřímní. Pokud nevíte, jaký je smysl vašeho života, vyzkoušejte pár nových věcí, abyste zjistili, co v životě doopravdy chcete. Nezapomínejte na své přátele a snažte se jim i své rodině věnovat dostatek času.

Co děláte, abyste měli dobrou karmu?

Zdroj: Well and Good

Diskuze Vstoupit do diskuze
63 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články