Herečka Jennifer Aniston se podělila o své vlastní rady, díky kterým můžete vybudovat láskyplný domov

Zařiďte si dům jako Jennifer Aniston. Její dům v luxusní kalifornské čtvrti má hodnotu přes půl miliardy korun. Na nemovitosti a ani na vnitřním vybavení nešetřila.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Jennifer Aniston od začátku reprezentuje elegantní a moderní styl, kterého se drží dodnes. Samozřejmě se drží tohoto trendu ve všech oblastech. Nejen v módě, kde je naprostou ikonou. Ale také její neuvěřitelný dům, který je plný moderního a nadčasového nábytku a designových dekorací. Jestli chcete mít dům stejně moderně zařízen, pak čtěte dál.

Kde je dům a na kolik se cení

Na nemovitosti Jennifer teda v žádném případě nešetřila. Za svůj nový domov v roce 2011 zaplatila neuvěřitelných 21 milionů dolarů (přes půl miliardy korun). Dům stojí v luxusní losangeleské čtvrti Bel-Air. Plocha samotného domu je velká přes 700 metrů čtverečních. A byl v roce 1965 navržen architektem A. Quincy Jonesem. K vile patří také bazén, dům pro hosty a pozemky o rozloze cca 1,5 hektaru, na nichž najdete dokonce i vinici.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Hned po koupi zahájila obrovskou renovaci. Od designu až po implementaci se herečka účastnila všech prací a postupů. S architekty vypracovala určitou vizi, kterou s nimi pak i realizovala. Díky těmto renovacím se hodnota nemovitosti násobně zvýšila. Dům oplývá elegancí a nadčasovým vzhledem.

Moderní obývák a barovým pultem

V domě je nesčetné množství místností. Z nichž není obývák zastoupen pouze jednou. Ve všech místnost a částech bytu bylo perfektně vyhráno s tmavými a světlými barvami. Hlavně v této první místnosti. Kde je perfektní bílý gauč a bílý koberec v rovnováze s podlahou s ebenově tmavou podlahou a barovým pultem. Barový pult a jeho nejbližší okolí je celé z tohoto tmavého dřeva, stejně jako konferenční stolek.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Décor Soeurs (@decorsoeurs)

Místnost je čistá a dekorace pouze jednoduché. Vedle světlého a tmavého gauče stojí téměř černá elegantní židle a tmavý taburet s černým koženým potahem. K osvětlení je použito několik stojících lamp a podlouhlý geometrický lustr nad barem. Stěny jsou jednoduše bílé a kontrastují krásně s tmavou podlahou. Na nich je pověšeno moderní umění, obrazy jsou především abstraktní. Jeden v tmavých barvách a druhý v téměř celý oranžový. Další interiérové dekorace jsou ponechány v neutrálních barvách.

Další oblíbená místnost – kuchyně

I v této místnosti, jako v ostatních, jsou sladěné světlé béžové barvy a tmavé šedivé a ebenové. uprostřed prostorné kuchyně je ostrůvek. Ten je pokrytý mramorovou deskou stejně tak jako kuchyňská linka. Skříňky nad linkou jsou opět v kontrastních barvách, jedna ebenová, druhá ve světlém dřevě. Všechno je ponecháno, jak jednoduché, to jen jde. Linku dekoruje pouze rostlina v bílém květináči a pár vinných skleniček.

Ostrůvek je pak dekorován pouze měděným tácem s přírodními dřevěnými mísami ovoce. A na druhé straně od dřezu je opět dřevěné prkénko s křupavým pečivem. A poslední co zde stojí je průhledná váza s párem větví s tmavě zelenými listy. Jako osvětlení zde slouží tři zdánlivě nedokončené lustry, pouze žárovky. A pod deskou z ostrůvky jsou úhledně do řady zasunuty dřevěné barové židle s koženou sedací části. Na kraji kuchyně už je pouze tmavý moderní krb, který tam vyváří velmi intimní atmosféru a obrovský vinný chladič.

Zdroj: Architectural Digest

Diskuze Vstoupit do diskuze
66 lidí právě čte
Zobrazit další články