Žert jejího manžela ji stál 250 000 Kč: „Uznal, že to přehnal, ale nedokážu mu to odpustit,“ píše Jana (34)

Manžel, rozený vtipálek, jeden ze svých žertů naprosto přehnal. Svou manželku jedním takovým vtípkem připravil o čtvrt milionu korun.

Překvapená naštvaná žena i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Každá žena má na svém muži ráda něco jiného. Některé preferují vzhled, jiné povahu a jsou i takové, jejichž muži musí mít smysl pro humor a umět je rozesmát v každé situaci. A právě proto si paní Jana již při první schůzce zamilovala svého budoucího manžela Honzu. Ovšem nedávno zašel až příliš daleko a ona neví, zda mu někdy odpustí. Svůj příběh sepsala v e-mailu, aby se tak o něj mohla podělit s ostatními. Doufá, že jí někdo nějakým způsobem poradí.

Zalíbil se jí jeho humor

Čtyřiatřicetiletá Jana Š. poznala svého manžela Honzu na jedné firemní akci. Byl to vážený sponzor jejich společnosti, což ale zprvu netušila. Řekl jí totiž, že je obyčejný dělník, pravděpodobně proto, aby jej nechtěla jen pro peníze. „Říkal mi pak, že jsem ho okouzlila hned, jak mě uviděl, proto si mě musel otestovat,“ vzpomíná v e-mailu zaslaném do redakce DámskéhoDeníku čtenářka.

„Byl hrozně vtipný, neustále si dělal legraci a to se mi líbilo. Mám totiž takové muže ráda,“ pokračuje v psaní paní Jana. Po pár schůzkách jí potom oznámil, kdo vlastně je, což ji šokovalo, ale rozhodně mile překvapilo. Po půl roce vztahu ji požádal o ruku.

„Dal mi zásnubní prsten za 100 tisíc korun, ten snubní pak stál dalších 150 tisíc korun. Nepotrpím si na luxus, ale tohle mě velmi těšilo, moc jsem si Honzy vážila za to, že mě takto hýčká,“ popisuje dále čtenářka. Přestože se provdala za bohatého muže, rozhodně se necítila jako žena, která v takovém vztahu trpí a jejíž příběh jsme na DámskémDeníku již zveřejňovali.

Neví, co má dělat

Byla zvyklá, že její manžel neustále vtipkuje. Ale jednou to přehnal. „Když jsme byli na dovolené na jachtě v Karibiku, podíval se mi vážně do očí a řekl mi, že je mi nevěrný a už rok má poměr s jinou ženou,“ vzpomíná na nejhorší okamžik paní Jana. Věděla, že o takové věci by nevtipkoval, a tak mu věřila. Udělala tedy první, co ji v rozčilení napadlo, sundala oba prsteny a hodila je přes palubu do vody. „V tu chvíli manžel začal křičet, jestli jsem normální, že si dělal jen legraci,“ popisuje bizarní situaci v e-mailu čtenářka.

Když se oba uklidnili, Honza se omluvil, že to přehnal. „Přišla jsem o prsteny za čtvrt milionu korun, ale to není tak hrozné jako to, co muž udělal, nedokážu mu odpustit,“ svěřuje se paní Jana. Jeho humor jí v tu chvíli přišel už dost přes čáru. „Miluju ho, ale jsem hrozně naštvaná. Nevím, co dělat, zda se rozvést, nebo to zkusit zpracovat a hodit za hlavu?“ žádá o radu ostatní čtenáře čtenářka.

Co byste paní Janě poradili?

Diskuze Vstoupit do diskuze
147 lidí právě čte
Zobrazit další články