Provdala se za miliardáře z Dubaje. Místo pohádkového života ale popisuje každodenní hrůzy a zákazy

Žena popisuje své každodenní slasti i strasti, které jí přináší život v Dubaji. Provdala se totiž za arabského miliardáře.

nevěsta i Zdroj fotografie: iStock
                   

Manželství mezi mužem a ženou přináší mnoho výhod, ale také různá omezení. Je třeba, aby mezi těmito lidmi převládala tolerance a porozumění. Tím, že se člověk oddá druhému, mu dokazuje svou lásku a věrnost. Manželství s arabským boháčem je pro některé ženy snem, pro jiné naopak noční můrou. Nyní se manželka jednoho takového miliardáře svěřila se svým životem s ním a opravdu to není vždy pohádka.

Nesmí mít špatnou náladu

Soudi je mladá dívka z Velké Británie, která se provdala za velmi bohatého Araba. Její zamilovanost převýšila i strach z takového sňatku, a přestože ji od toho její rodina odrazovala, souhlasila a odjela se svým manželem do Dubaje žít zcela nový život. Po nějaké době začala provozovat na TikToku svůj účet, ve kterém popisuje svůj každodenní život, který oplývá třpytem a luxusem, ale provázejí ho i určitá omezení.

Britka si nemůže dovolit mít špatný den. Jak se sama přiznala, vždy musí vypadat naprosto bezchybně, protože se to odráží na image jejího manžela. Denně stráví mnoho času před zrcadlem, kde si musí vytvořit naprosto dokonalý make-up. Doslova se z obyčejné ženy mění v úplně jiného člověka. Dále jí nesmí nikdy chybět zářivý úsměv na tváři, povinný je také drahý outfit. A pokud by náhodou měla špatnou náladu, nesmí to dát na sobě znát.

Nesmí se stýkat s jinými muži

Soudi má mnoho blízkých přátel, se kterými tráví čas, když může. Nepracuje, takže se s nimi vídá často. Nemůže však mít žádné mužské kamarády, s žádnými jinými muži se tedy nesmí stýkat. Je to dáno místní kulturou a je velmi zajímavé, že to funguje oboustranně. Její manžel Jamal se nemůže vídat s jinými ženami. Má však právo si vzít za manželku další ženu, ale Soudi by s tím musela souhlasit, což by rozhodně nikdy neudělala. Podle ní je však polygamie u Arabů již spíše minulostí.

@soudiofarabia Some of these will send some couples into a coma 😂 #dubai #fyp #ksa #foryou ♬ original sound – Soudi🇬🇧 & Jamal🇦🇪

Žena se také svěřila, že je její povinností mít neustále zapnutý mobil se sdílením polohy. Přestože to na první pohled vypadá jako obrovské omezení, Britka na sociálních sítích vysvětlila, že to její manžel rozhodně nedělá kvůli své touze ji přehnaně ovládat. Vysvětlila totiž, že jde v tomto případě spíše o bezpečnostní opatření. Jelikož je provdaná za miliardáře, je tato skutečnost sama o sobě velkou hrozbou. Hrozí zde únos nebo její zneužití, a tak je GPS lokátor možné použít k jejímu rychlému a efektivnímu nalezení v případě, že by jí hrozilo jakékoli nebezpečí.

Co říkáte na její život?

Zdroj: Lelum
Diskuze Vstoupit do diskuze
94 lidí právě čte
Zobrazit další články