Mladá Linda nechala školu a provdala se za milionáře z Dubaje. Každý den se chlubí luxusem, který jí manžel dopřává

Mladá dívka nestuduje, nepracuje, je ženou v domácnosti. Je velmi aktivní na sociálních sítích, kde sdílí, co vše jí bohatý manžel kupuje.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Snem mnoha mladých dívek je, že si pro ně přijede princ na bílém koni, se kterým budou žít šťastně až do smrti. V lepším případě, aby tento vyvolený měl miliony na účtu a jeho milá tak nemusela pracovat a užívala si pouze luxusního života. To se však vyplní opravdu jen málokteré ženě. A pokud se to vážně podaří, je jen otázkou času, kdy tohoto muže omrzí a on ji opustí. Mladá Polka však nyní žije svůj sen Popelky v Dubaji.

Ráda se chlubí životem v luxusu

Jmenuje se Linda. Je krásná a talentovaná, i když… už nestuduje. Kvůli svému velmi bohatému manželovi odešla ze školy a žije s ním v Dubaji. Mohla se stát lékařkou, ale rozhodla se žít mezi čtyřmi stěnami jako žena v domácnosti. Ve volném čase nahrává na sociální sítě fotky ze svého bytu a chlubí se svým bohatým životem. Nedávno napsala, co vše jí její milovaný manžel kupuje.

Není těžké uhodnou, že život s milionářem v Dubaji není složitý. Linda ráda předvádí luxus, ve kterém žije, na sociálních sítích. Nahrává videa, v nichž popisuje, jaký je život třiadvacetileté ženy žijící v Dubaji se svým manželem. Že jí naprosto vyhovuje být ženou v domácnosti a ráda se nechávám svým mužem hýčkat a zasypávat dary. Na jednom ze svých videí ukazuje, jak si pořídila lodičky Saint Laurent. Trvalo jí to dlouho, protože její velikost nebyla dostupná.

Místo 4 diamantových náhrdelníku jen 2

Dále se svěřila, že byla s manželem pozvána na opravdu speciální výstavu šperků v Dubai Mall. Jednalo se samozřejmě o velmi drahé šperky, protože jak sama řekla, v Dubaji je všechno drahé. Linda by chtěla vlastnit všechny cetky, které tam byly vystaveny, ale nakonec si vybrala pouze jednu za v přepočtu 6 milionů korun. Poté šli s manželem do Balenciagy a do Tulumu, kde ochutnala nejlepší mexické jídlo, jaké kdy jedla. Poté jí na videu manžel líbá ruku jako omluvu za to, že jí místo čtyř diamantových náhrdelníků koupil jen dva.

mladý pár iZdroj fotografie: Depositphotos

Mnoho internetových uživatelů někdy nechápe, které Lindiny příspěvky jsou myšleny vážně a které ironicky. Byla opravdu naštvaná na svého muže, že jí koupil pouze dva náhrdelníky? Její fanoušci se o to přou. Jeden video okomentoval: „Aspoň máš dva.“ Jiný se naopak k videu vyjádřil zcela vážně: „Máš jen dva náhrdelníky místo čtyř. A já se tady snažím koupit své přítelkyni alespoň květinu.

Sama Linda dodává, že nemusí platit absolutně za nic. Vše sponzoruje její movitý manžel, který vydělává v přepočtu přes 3 miliony měsíčně. Dívka věří, že ženy, které vydělávají a vše si za sebe platí samy, jsou nešťastné. Z jejího životního stylu však nejsou nadšeni Lindini příbuzní. Její otec, který chce, aby se jeho dcera stala lékařkou, je proti jejímu životnímu rozhodnutí. Ona se však nyní soustředí pouze na manželství a pozici ženy v domácnosti.

Jak by se vám líbil takový život?

Zdroj: Fakt
Diskuze Vstoupit do diskuze
56 lidí právě čte
Zobrazit další články