Ženich proměnil svatbu v noční můru: Po svatebčanech začal házet všechno, co mu přišlo pod ruce

Ženich svým výbušným chováním vyděsil všechny přítomné hosty, a zkazil tak celou svatební oslavu.

svatební dort i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Svatba by měla patřit mezi nejkrásnější okamžiky v životě nevěsty a ženicha. Jedná se o oslavu lásky a věrnosti, která by se měla obejít bez zbytečných hádek a nepříjemných situací. Bohužel ne vždy tomu tak opravdu je. Občas totiž dojde v alkoholovém opojení ke slovní či fyzické potyčce, a problém je tak na světě. Co ovšem zažili svatební hosté na jedné ázerbájdžánské svatbě, na to rozhodně nikdy nezapomenou.

Ženich vyděsil svatební hosty

Samotná svatba i přípravy na ni mohou být pro nevěstu a ženicha stresující. Některým z nich totiž velmi záleží na tom, aby vše proběhlo podle plánů a tradic. Každá národnost má své zvyky, na nichž celý tento velký den stojí. A tak není divu, že když se něco nedaří tak, jak má, může to člověka velmi vystresovat a rozzlobit. I přesto by ale měl zachovat chladnou hlavu a nevyděsit přítomné.

Kdyby své emoce udržel na uzdě i ženich, hlavní hrdina videa zveřejněného na YouTube, mohla jeho svatba být krásná, poklidná a nést se v duchu ázerbájdžánských tradic. Bohužel ale dotyčný neovládl svůj hněv, a daný okamžik se tak proměnil v noční můru. Svým chováním vyděsil nejen přítomné děti, ale i dospělé. Někteří z nich se snažili situaci zachránit, ale marně.

Neovládl svůj hněv

Vše začalo krájením dortu, při čemž se ženichovi nedařilo moučník ukrojit, navíc upustil z ruky nůž. To jej popudilo a na nahrávce je již očividný jeho narůstající vztek. S nerudným výrazem ve tváři nakrmil dortem svou nevěstu, aby tak dodržel tradici. Jeden z přítomných chtěl odvést pozornost, a tak otevřel šampaňské, které mu však, jak popisuje i web RozrywkaGoniec, ženich vytrhl z rukou a snažil se postříkat alkoholem svatební hosty. Jelikož se mu to ale nepodařilo, mrštil lahví o zem.

Nakonec muže ovládl hněv natolik, že se vrhl na stůl s dortem a převrhl jej. Dospělí chránili své děti, aby se jim něco nestalo. Ženich pravděpodobně neunesl všechen stres a následný neúspěch, a tak doslova vybouchl vzteky. Zkazil tak zábavu a celou situaci neuvěřitelně vyhrotil. Kdyby si v tu chvíli nevěsta uvědomila, jakou chybu udělala, když si takového agresora vzala, nebylo by se čemu divit. A rozhodně by nebyla jediná, která by se chtěla ihned po svatbě rozvést, jelikož jsme o takovém případu na DámskémDeníku již psali.

Co říkáte na ženichovo chování?

Diskuze Vstoupit do diskuze
121 lidí právě čte
Zobrazit další články