Hned 1. den po svatbě se chce nevěsta rozvést: Ženich ji zklamal, když zavtipkoval se svatebním dortem

Do svatby se sice nijak zvlášť nehrnula, ale byl to další postupný krok v dlouholetém vztahu. Přála si ale, aby jí během hostiny novomanžel nerozmazal svatební dort po obličeji.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Svatební den je jedním z nejkrásnějších v životě každého páru. Jedna nevěsta by na něj ale co nejrychleji zapomněla. Na hostině, která následovala po obřadu, se totiž stalo něco, co nemůže přenést přes srdce. Událost pro ni byla natolik frustrující, že se pouhý den po veselce chce se svým manželem rozvést nebo nechat svazek anulovat. Rychlý konec manželství přitom odstartoval v celku nevinný a rádobyvtipný žertík novomanžela.

Partneři se rozhodli, že se vezmou

Když se pár rozhodl, že se vezme, nebyla z toho budoucí nevěsta u vytržení. Byla ráda, ale že by se jí podlomila kolena, to ne. S partnerem už dlouho žila, tak to spíš považovala za logický krok. Nikdy jsem o svatbu nestála, ale nebyla jsem proti. Takže když mě můj přítel požádal o ruku, rozhodli jsme se do toho jít,“ cituje ženu server Indy100. Rozdělili si úkoly související s organizací svatby a dohodli se i na několika kompromisech ohledně toho, jak bude probíhat.

Budoucí nevěsta přistoupila na několik partnerových návrhů a on na její a v podstatě se na všem dohodli. Z jedné podmínky ale nehodlala slevit. Ženich jí na hostině rozhodně nebude svatební dort rozmazávat po obličeji. Jako rozumný muž, který mě dobře zná, to neudělal,“ pokračovala žena. Během hostiny se ale stalo něco jiného, co ji přimělo nechat se se svým novomanželem okamžitě rozvést nebo zařídit anulování sňatku.

Po autonehodě žena trpí klaustrofobií

Svatební obřad se vydařil a hosté se přesunuli na hostinu. Ženich dodržel svůj slib a dort na obličej své vyvolené opravdu nerozplácl. „Místo toho mě chytil za zátylek a strčil mi do něj hlavu. Bylo to plánované. Věděl, že dort bude zničený, a proto měl v záloze několik dortíčků, aby svatebčané nebyli o dort ochuzeni,“ vypráví žena, která se se svým příběhem svěřila na sociální síti Reddit. Jednání novomanžela ji přimělo k dost tvrdé odplatě.

Novomanželé u svatebního dortu iZdroj fotografie: Freepik

Nevěsta se totiž rozhodla, že za jejich velmi krátkým manželstvím udělá tlustou čáru. „Druhý den jsem mu řekla, že jsme skončili,“ popisuje. Uživatelé sociálních sítí mají pocit, že je o přehnanou reakci a nabádají ženu, aby manželovi ještě dala druhou šanci. „Po autonehodě před lety mám velkou klaustrofobii. Zpanikařila jsem, když mě strčil do dortu a držel mě tam,“ přiblížila žena nepříjemné pocity, které v tu chvíli prožívala.

Novomanželka se mohla o dort zranit

Žena se cítí být manželem zrazená. Zaskočily ji však reakce lidí na sociálních sítích, kteří ji od rozvodu odrazují. „Všichni jsou tak jednotní a přesvědčení o tom, že dělám strašnou chybu, tak si si říkám, jestli třeba mají pravdu,“ začala nevěsta nad svým rozhodnutím váhat. Dočkala se ale i podpory. „Sice si všichni jsou jistí, že děláš chybu, ale oni nejsou ti, kdo s ním musí žít každý den. Takže dej jen na to, co cítíš,“ napsal jeden. „Mohl tě vážně zranit. Svatební dorty mívají dřevěné hmoždinky, které je drží pohromadě. Mohla sis zranit oko, když ti do něj strčil hlavu,“ dodal další.

Co si myslíte o reakci nevěsty, která chce rozvod?

Zdroj: Indy100
Diskuze Vstoupit do diskuze
50 lidí právě čte
Zobrazit další články