Ženich nervózně čekal na svou vyvolenou, ale když se otočil, nemohl se přestat smát. Video už obletělo celý internet

Nevěsta se rozhodla okořenit svatební den. Ženicha překvapila netradičním převlekem, který u něho vyvolal smích.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Svatební den bývá jedním z nejkrásnějších v životě, ale mnohdy může být i velmi zajímavým. Obzvláště, když se snoubenci drží tradic, podle kterých by ženich neměl vidět nevěstu před obřadem. Když ji pak zahlédne před oltářem v krásných bílých šatech, bývá to úžasný a dojemný okamžik. O to, aby její nastávající manžel právě na tuto chvíli nikdy nezapomněl, se postarala jedna nevěsta z amerického Chicaga.

Za ženichem vyrazila jako tyranosaurus

Velký den snoubenců se od začátku odvíjel poměrně běžně. Do dokonalosti se ladily všechny potřebné věci, jako je oblečení, make-up, účesy, kytice, šperky. Pak se však stalo něco neobvyklého, o čem ženich neměl ponětí. Nevěsta Elizabeth Rex Hundleyová se sice převlékla do nádherných bílých šatů, ale pak přes ně ještě přetáhla nafukovací kostým tyranosaura rexe. Takto oblečená vyrazila za ženichem.

S nastávajícím manželem Tomem Gardnerem byli ve vztahu dlouhá léta, než se odhodlali ke svatbě. Přesto ženich při čekání na svou vyvolenou vypadal nejistě a nervózně přešlapoval. Kameraman, který obřad natáčel, zachytil moment, kdy se k Tomovi za jeho zády pomalu nevěsta přibližovala. Jakmile se ženich otočil, aby poprvé spatřil svou vyvolenou, byl překvapený. Začal se smát a řekl nastávající ženě, že ji miluje.

Důvod převleku nevěsty je jednoduchý

Otázkou je, co nevěstu motivovalo k tomu, aby se převlékla za tyranosaura. Překvapivě za tím není to, že by její nastávající manžel byl fanouškem filmového trháku Jurský park. Vysvětlení je mnohem prozaičtější. Elizabethino druhé jméno je totiž Rex. „Říkala jsem si, jak by bylo legrační vzít si kostým v den, kdy si změním jméno z Rex Hundleyové na Gardnerovou,“ vysvětlila nevěsta.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Družičky nevěstu před svatbou vyfotily s cedulí, na které stálo: „Dnes Rex, zítra Gardner“. Nebylo to poprvé, co kostýmy nějakým způsobem poznamenaly jejich vztah. Když se žena s Tomem seznámila v roce 2012 v jednom z chicagských barů, měla na sobě Elizabeth kostým Captain America. Jakmile se ve svatební den objevila převlečená za tyranosaura, možná to nebylo tak překvapivé. „Vím, že si beru správnou partnerku,“ dodal Tom.

Co říkáte na nevěstinu zálibu v kostýmech?

Diskuze Vstoupit do diskuze
56 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Vzala roli balicího papíru a začala ho lepit na podlahu v pokoji jejího syna. Maminka na mateřské tak ušetřila nejmíň 10 tisíc
Události247.cz
Události247.cz
Drahota nedopadá na každého: Politici si zase přidávají platy. Zaplatí jim je už tradičně daňoví poplatníci
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Slavná bramborová dieta, ze které šílí celý svět. Už za 3 dny jsou vidět výsledky, její princip je snadný
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Rusko používá rojící se munici Shahed 136. Navzdory nízkým nákladům je sebevražedný dron extrémně propracovaný