Ženich nervózně čekal na svou vyvolenou, ale když se otočil, nemohl se přestat smát. Video už obletělo celý internet

Nevěsta se rozhodla okořenit svatební den. Ženicha překvapila netradičním převlekem, který u něho vyvolal smích.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Svatební den bývá jedním z nejkrásnějších v životě, ale mnohdy může být i velmi zajímavým. Obzvláště, když se snoubenci drží tradic, podle kterých by ženich neměl vidět nevěstu před obřadem. Když ji pak zahlédne před oltářem v krásných bílých šatech, bývá to úžasný a dojemný okamžik. O to, aby její nastávající manžel právě na tuto chvíli nikdy nezapomněl, se postarala jedna nevěsta z amerického Chicaga.

Za ženichem vyrazila jako tyranosaurus

Velký den snoubenců se od začátku odvíjel poměrně běžně. Do dokonalosti se ladily všechny potřebné věci, jako je oblečení, make-up, účesy, kytice, šperky. Pak se však stalo něco neobvyklého, o čem ženich neměl ponětí. Nevěsta Elizabeth Rex Hundleyová se sice převlékla do nádherných bílých šatů, ale pak přes ně ještě přetáhla nafukovací kostým tyranosaura rexe. Takto oblečená vyrazila za ženichem.

S nastávajícím manželem Tomem Gardnerem byli ve vztahu dlouhá léta, než se odhodlali ke svatbě. Přesto ženich při čekání na svou vyvolenou vypadal nejistě a nervózně přešlapoval. Kameraman, který obřad natáčel, zachytil moment, kdy se k Tomovi za jeho zády pomalu nevěsta přibližovala. Jakmile se ženich otočil, aby poprvé spatřil svou vyvolenou, byl překvapený. Začal se smát a řekl nastávající ženě, že ji miluje.

Důvod převleku nevěsty je jednoduchý

Otázkou je, co nevěstu motivovalo k tomu, aby se převlékla za tyranosaura. Překvapivě za tím není to, že by její nastávající manžel byl fanouškem filmového trháku Jurský park. Vysvětlení je mnohem prozaičtější. Elizabethino druhé jméno je totiž Rex. „Říkala jsem si, jak by bylo legrační vzít si kostým v den, kdy si změním jméno z Rex Hundleyové na Gardnerovou,“ vysvětlila nevěsta.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Družičky nevěstu před svatbou vyfotily s cedulí, na které stálo: „Dnes Rex, zítra Gardner“. Nebylo to poprvé, co kostýmy nějakým způsobem poznamenaly jejich vztah. Když se žena s Tomem seznámila v roce 2012 v jednom z chicagských barů, měla na sobě Elizabeth kostým Captain America. Jakmile se ve svatební den objevila převlečená za tyranosaura, možná to nebylo tak překvapivé. „Vím, že si beru správnou partnerku,“ dodal Tom.

Co říkáte na nevěstinu zálibu v kostýmech?

Diskuze Vstoupit do diskuze
115 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Nevýrazný řadový dům proměnili na skvost umění. Zachoval si přitom původní viktoriánskou část
Události247.cz
Události247.cz
Olomoucké tvarůžky musely z pultů kvůli plísni. Do prodeje se jen tak nevrátí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství