Britka se vdala za dvojnásobného vraha, manželství ale vydrželo jen pár týdnů. Důvod rozvodu je jiný, než by si většina myslela

Tato žena se na TikToku proslavila tím, že líčila zkušenosti s žitím a manželstvím s dvojnásobným vrahem.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Naomi Wise nedávno oslavila 26. narozeniny. Na sociálních sítích se proslavila svatbou s 30letým Victorem Oquendem, který byl odsouzen za ozbrojenou loupež a dvojnásobnou vraždu. Pod videi dostávala rozporuplné komentáře a zanedlouho oznámila rozchod, za který mohla jedna konkrétní věc. Co za tím vším stálo?

Provedl brutální trestní čin

Vztah Naomi a Victora je pro mnoho lidí velmi kontroverzní. Victor byl totiž na 24 let odsouzen za dvojnásobnou vraždu během přestřelky gangu a k tomu spáchal tři ozbrojená přepadení s loupežemi. Pár se seznámil během toho, co Naomi absolvovala kurz, aby se mohla stát mentorkou a pomáhat tak vězňům.

Vztah stvrdili svatbou

Po výměně několika dopisů se do sebe pár silně zamiloval. Ačkoliv se zatím osobně nesetkali, přestěhovala se Naomi z Velké Británie přes oceán do USA, aby mohla být své vysněné lásce blíž. Svůj vztah nakonec utvrdili také svatbou. „Victor je prostě muž, se kterým toužím strávit zbytek života,“ řekla tehdy o jejich vztahu Naomi.

Žádala o jeho propuštění

Žena také investovala nemalé úsilí a čas do žádání o podmínečné propuštění pro jejího milého. Zahájila dokonce online petici, kde se snažila lidi přesvědčit o tom, že se Victor dávno změnil a zaslouží si druhou šanci být lepším člověkem. Jenže nedávno se v jejich vztahu zřejmě něco pokazilo, protože se dvojice rozhodla rozvést, o čemž Naomi informovala na internetu.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Nakonec se rozvedli

Naomi Wise na svém TikToku oznámila, že s tímto účtem končí, a smazala ze svého profilu všechna videa. „Celým srdcem věřím, že je Victor moje spřízněná duše, ale láska někdy bohužel nestačí. Do našeho vztahu jsem dávala vše, abych mu pomohla, ale u toho jsem úplně ztratila sama sebe,“ řekla Naomi.

Svým divákům nakonec ještě vzkázala že věří, že by člověk měl ve vztahu stejně dávat i dostávat, což se v jejich vztahu údajně nedělo. Mohla tím tak poukazovat na to, že Victor neukazoval dostatek snahy nebo iniciativy, a ona tak na vše zbyla sama. Taková situace by pro ni jistě musela být vyčerpávající, proto se k celé situaci fanoušci postavili tak, že jí vyjadřují podporu.

Jak by vaše rodina reagovala na vztah s vrahem?

Zdroj: DailyMail
Diskuze Vstoupit do diskuze
108 lidí právě čte
Zobrazit další články