Žena byla mrtvá 27 minut, ale přesto se ji lékařům podařilo oživit. Ihned po probuzení napsala na papír podivný vzkaz

Lékaři ženu dlouho oživovali, ale nakonec se jim to podařilo. Po 27 minutách bez známek života chtěla jako první papír s tužkou, aby nakreslila jeden podivný obrázek.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Společnost má velké štěstí, že v dnešní době je velké množství lékařů, kteří denně zachraňují životy a pomáhají lidem zlepšovat jejich zdravotní stav. Někteří lidé jsou ale dlouhodobě zdravotně v pořádku a poté přijde něco, co je samotné zaskočí. Tato žena prodělala na procházce s manželem infarkt a lékaři ji následně několik desítek minut oživovali. Jakmile se jim to podařilo, stalo se něco velmi divného.

Lidé by o sebe měli více pečovat

V současné době lékaři stále více a více varují lidi, aby o sebe pečovali. Jejich nezdravý životní styl totiž vede k rychlému rozvoji civilizačních chorob a doktoři poté mají více pacientů, kteří potřebují léčbu. I když se o sebe člověk stará, může jej v životě zaskočit nevolnost nebo zdravotní indispozice, průběh pak ale nemusí být tak vážný. Pokud však o sebe člověk nedbá, mohou se objevit i doživotní následky, kterých člověk bude litovat. Je tedy mnohem lepší začít něco dělat dříve, než bude pozdě.

Žena se šla projít se svým manželem

Mít po svém boku někoho, s kým člověk může sdílet své trable, štěstí a celkově každý den, je velmi hezké. Tento manželský pár si vyšel na procházku, aby si oba pročistili hlavu a také protáhli tělo. Na procházce je ale zaskočil velmi špatný zdravotní stav ženy. Ta totiž dostala infarkt a její manžel se ji pokoušel zachránit. Žena se najednou zhroutila k zemi a její panenky neustále zajížděly nahoru, aniž by oči zavřela. Pro jejího manžela to byl šokující pohled, ale snažil se přijít na to, co jí je.

Manžel se postaral o svou ženu

Žena postupně ztrácela vědomí, přestávala dýchat a také se vůbec nehýbala. Její manžel se ji neustále pokoušel oživovat, ale nedařilo se mu to. Zavolal také záchrannou službu a pokračoval v oživovacích pokusech až do příjezdu záchranářů, kteří poté prováděli resuscitaci místo něj. Následně použili záchranáři v sanitce defibrilátor, ale bez úspěchu. Manžel této ženy se po chvíli obrátil k Bohu a začal se modlit a prosit, aby jeho ženu zachránil.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Žena nejevila známky života

Žena byla odvezena do nemocnice, kde se ji stále snažili oživit, ale pořád se jim to nedařilo. Manžel mezitím zkontaktoval celou rodinu, aby přijeli za nimi do nemocnice, protože stav ženy byl kritický. Celá rodina se za ženu modlila. Lékaři jim následně přišli oznámit, že žena přežila. Druhý den, když už se konečně probrala, u sebe měla celou rodinu. Žena ale chtěla hlavně tužku a papír, na který nakreslila něco podivného.

Podivný vzkaz na papíru

Nikdo nechápal, co to má být. Nejednalo se o psaná slova, ale o jakousi kresbu, kterou nikdo nedokázal vysvětlit. Žena ještě nemohla příliš mluvit, ale její sestra kresbu pochopila. Když se sestry zeptala, zda se nejedná o nebe, žena přikývla. Jakmile se dokázala rozmluvit, všem začala vyprávět o tom, jak byla v nebi, kde viděla Ježíše i nebeskou bránu. Díky tomu, co se jí stalo, byla její víra nyní mnohem silnější a celá rodina jejímu vyprávění věřila. Jedna z neteří si dokonce tento symbol nechala vytetovat na zápěstí.

Co podle vás viděla žena, pokud to nebylo nebe?

Diskuze Vstoupit do diskuze
74 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články