Muž nechtěl děti, manželka si ale prosadila svou. To, co jí natruc provedl, je ostudné a nepochopitelné

Mladá žena si potají přála dítě, ale svému muži tvrdila, že chce být bezdětná a chce si užívat život plnými doušky. Jednoho dne ale otěhotněla. Chování muže bylo nedůstojné.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Jakmile se Klára Honzovi zmínila o tom, že čekají společného potomka, muž se rozčílil. Nerozuměl tomu, protože se jasně domluvili, že nebudou mít děti, které by je brzdily v kariéře. Proto se Honza rozhodl, že provede manželce něco na truc, aby se ze svého kroku řádně poučila a přišla na to, že tohle byla její životní chyba.  

Další rána od Kláry

I když Honza své ženě sdělil, že není možné, aby otěhotněla, když bere antikoncepční pilulky, bylo mu jasné, že žena lže. Klára totiž schválně vysadila antikoncepci, aby počala, a to bez svolení svého muže. To ale nebylo vše – Klára Honzovi prozradila, že nečekají jedno dítě, ale rovnou dvě. Honza podotkl: „Klára moc dobře věděla, že pokud něco takového udělá, bude to pro mě jasný popud k tomu, abych celý vztah ukončil. Představa, že mi po domě běhají ratolesti, nepřipadala v úvahu.” 

iZdroj fotografie: Depositphotos

Honza se rozhodl, že se od své ženy bude držet dál. Potřeboval si urovnat myšlenky, ale nechtěl ji opustit. I když si Klára přála, aby s ní Honza šel na vyšetření, vždy to odmítal. Nechtěl tam být a o dětech vůbec něco slyšet. Koutkem oka každý den svou ženu sledoval a mnohdy si říkal, že jí těhotenství sluší a je krásná. Jednoho dne se Klára vrátila od lékaře a svým pohledem Honzu vyděsila. Řekla, že čekají kluky, dvojčata. Bohužel se dočkala negativní odpovědi. Honza jí odpověděl, že nechtěl ani jedno dítě a teď se nemíní radovat ze dvou. 

Nebyl jsem u ničeho natruc

Honza prozradil, že schválně u ničeho nebyl, protože byl svou ženou podveden. Mluvili o tom a Klára vše udělala natruc. Blížil se den porodu, u něhož Honza sice nebyl, ale Kláru odvezl do nemocnice. Narodili se jim dva zdraví kluci jménem Petr a Jan. I když Honza viděl, jak je Klára po návratu z nemocnice unavená a potřebuje pomoct, neudělal to. Nechal jí být. 

iZdroj fotografie: Pixabay

Jednu noc Klára přišla za svým manželem a řekla, že už i ona potřebuje spánek, jinak to její tělo nezvládne. Honza ji nechal vyspat, ale prozradil, že tahle noc byla nejtěžší v jeho životě. Byl z toho rozrušený a nevěděl, co má dělat. Ovšem ani tento krok Honzu nezměnil a dál si žil tak, jak chtěl on. Jednoho dne se vrátil domů a uviděl dva rošťáky, kterým v té době již bylo dva a půl roku. Oba cpali hračky do toalety a Klára nikde. Našel ji sedět v rohu ložnice, kde silně plakala. Sesypala se a prosila Honzu, že už takhle dál nemůže.

Konec mužově vzepřenosti

Honza se měnit nechtěl, protože o děti nestál. Jenže nečekal, že přijde den, kdy podlehne kouzlu malých ratolestí. Prozradil, že Klára zmatek a zlobení kluků nezvládla. Plakala, byla unavená a zničená, zestárla a měla velké starosti. „Styděl jsem se za sebe. Jak jsem jen tolik let mohl dělat, že nic nevidím? Psychicky jsem Kláru zničil.” Honza podlehl a konečně své ženě začal pomáhat. Nyní mají péči o kluky rozdělenou a starají se oba.

Co si myslíte o Honzově chování? Zachovali byste se na jeho místě stejně?

Zdroj: Se souhlasem čtenářky Kláry

Diskuze Vstoupit do diskuze
64 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Pokud kupujete vajíčka v obchodě, mějte se na pozoru. Pro své vlastní dobro zkontrolujte několik věcí
Události247.cz
Události247.cz
Ukrajina je jen začátek. Rusko podle historika bude pokračovat invazí v dalším evropském státě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
4 japonské cviky, které vám dopomohou k plochému bříšku za pouhé 4 minuty denně
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Neuvěřitelný příběh 1. holčičích šesterčat na světě: Šance, že se vůbec narodí živé, byla 1 ku 104 miliardám