Žena zhubla téměř 60 kg. Našla si totiž nový koníček v tanci, který jí k tomu dopomohl

Mladé ženě z Kanady se podařilo zhubnout téměř 60 kg. A to především díky její nové zálibě, které se začala věnovat – pole dancu.

                   

V dnešním moderním světě je hubnutí velkým trendem. Existuje neuvěřitelné množství různých diet a cvičení, které by měly dopomoci k vysněné postavě. A není se ani čemu divit, protože lidstvo pomalu, ale jistě tloustne. Každým rokem se zvyšují počty obézních lidí, a to jak u dospělých, tak i u dětí. Může za to uspěchaná doba plná nezdravých jídel. Děti tráví méně času venku, raději sedí u PC a nemají dostatek pohybu. Ten je, jak ukázala mladá Kanaďanka, opravdu důležitý.

Nadváha ji trápila již od dětství

Jessica Wilsonová trpěla nadváhou již od útlého věku. V dospívání se ale tento problém začal projevovat naplno. Spolužáci se jí posmívali a ona svoje tělo začala nenávidět. První hubnoucí kúry podstoupila, když jí bylo pouhých 14 let. To se jí sice podařilo váhu snížit, ale nakonec to skončilo velkým jojo efektem, který ji srazil na kolena. Vážila mnohem více než předtím, a šlo to pomalu až do extrému.

Po nějakém čase došlo až k situaci, že vážila dokonce 130 kilogramů. Začala mít zdravotní problémy, které se jí v těhotenství ještě zhoršily. Lékaři se v obou jejích požehnaných stavech báli nejen o život této šestadvacetileté Kanaďanky, ale i o její nenarozené děti. Naštěstí oba své potomky úspěšně donosila a porodila bez jakýchkoli větších komplikací. Nyní jsou z nich zdravé a šťastné děti.

Z legrace si objednala tyč na pole dance

Po druhém porodu začala Jessica přemýšlet nad tím, že by se měla pustit do hubnutí, ale měla strach kvůli svým minulým nepříjemným zkušenostem. Nedokázala si představit, že by se jí podařilo přebytečná kila shodit. Vzpomínala na to, jak se kvůli jojo efektu dostala na ještě vyšší váhu. Před časem ale brouzdala internetem a na Amazonu narazila na tyč, jež se používá při pole dance, což je tanec u tyče. Z rozmaru si ji objednala, myslela si totiž, že to bude dobrá zábava při domácích večírcích, které s rodinou rádi pořádali.

hubnutí iZdroj fotografie: Depositphotos

Když jí objednávka přišla, namontovala tyč a pokusila se o nějaké kreace, které si našla na internetu. Začátky byly strašné, ale postupem času si pohyby osvojila a začala tomuto novému koníčku věnovat mnohem více času. Zprvu to chtěla vzdát, protože kvůli přebytečným kilům se nemohla na tyči udržet, měla velmi slabé ruce. Podle videí to vypadalo tak jednoduše, ale skutečnost byla jiná. Když však viděla na YouTube tlustší ženu, než byla ona sama, která pole dance zvládala skvěle, nevzdala se a zkoušela to dál. Vůbec ji nenapadlo, že by díky tomu mohla zhubnout.

Nový koníček ji zcela pohltil

Časem si tento nový koníček opravdu oblíbila, protože na sobě pozorovala, jak jdou její přebytečná kila postupně dolů. Její váha začala rychle klesat a během osmnácti měsíců zhubla Jessica 58 kilogramů. Jak sama uvedla, stále cítí, jak se její tělo mění a sílí. Její nová vášeň jí pomohla vybudovat si sebevědomí a dopracovat se k vysněné postavě. S výsledky hubnutí se chlubí na sociálních sítích.

Aktuálně se milovnice pole dance své aktivity nevzdává, naopak se snaží frekvenci cvičení zintenzivňovat. Svůj nový koníček provádí šestkrát týdně v průměru 20 minut až hodiny. Sdílením svých videí a celkové proměny se snaží inspirovat i ostatní ženy s nadváhou a chce ukázat, že když se chce, jde všechno. Dokonce i zhubnout téměř 60 kilogramů.

Co říkáte na její proměnu?

Diskuze Vstoupit do diskuze
84 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ocet má na zahradě 3 způsoby uplatnění: Proti plevelu, škůdcům i jako čistič
Události247.cz
Události247.cz
Konsolidační balíček dostává svou podobu, předčasný důchod bude zřejmě minulostí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Superpotravina med: Potravina plná vitamínů pomůže nejen na nachlazení
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství