Když vystoupila na pódium, všichni se jí smáli jak utržení ze řetězu. Když začala představení, nikdo z přítomných nestačil zírat

Svět pole dance rozhodně není jednoduchý a vůbec nejde o snadný taneční žánr. Vyžaduje dobrou fyzickou kondici, vytrvalost, koncentraci a v neposlední řadě i sílu.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Při sousloví tanečnice u tyče si každý z nás vybaví krásnou, mladou a žádanou ženu s dokonalou postavou. Možná proto přišlo z počátku lidem směšné, když Emma Haslam přišla na jeviště British Go Talent a začala se připravovat na vystoupení pole dance. Porotce Simon Cowell si připravoval ostrou kritiku na outfit, přesto se však na následující show velmi těšil.

Nikdy nesuďte podle vzhledu

O tom, že bychom neměli soudit lidi podle jejich vzhledu, hovoří s dětmi často rodiče i učitelé ve školách. Bohužel se tomu mnohdy neubrání nikdo z nás. Navíc v případě, kdy máme jasně zajeté stereotypy. Pravděpodobně si i vy představujete, že u tyče mohou tancovat jen hubené, zpevněné a krásné ženy. Opak je však pravdou. Důležitá je hlavně síla a dobrá fyzička, a tu může mít i obézní žena.

iZdroj fotografie: Pixabay

Dokázala to Emma Haslam, která přišla své umění předvést do televizní soutěže. Na sebe si vzala na svou postavu velmi odvážný úbor, který možná ukazoval víc, než bychom si přáli. Snad i z toho důvodu byli diváci nejprve na vážkách a ženě se z počátku smáli. Plavky vykrojené okolo břicha této mladé ženě totiž příliš nelichotily. Ba právě naopak. Upozornily zejména na její slabé stránky.

Ukázala, co v ní opravdu je

Mladá žena všem však ukázala, že na postavě v tomto sportu opravdu nezáleží, a pokud máte dostatek síly a vytrvalosti, dokážete i to, co se zdá být zcela nemožné. Emma Haslam předvedla na tyči nevídané kousky. Mimo jiné visela hlavou dolů jen za nohy. Zvládla bez problému také zvednout nohu ke svým bokům. Díky tomu se jí dostalo potlesku.

iZdroj fotografie: Pixabay

Emma své vystoupení zakončila v slzách. Ne však smutku, právě naopak. Za její um se jí dostalo pochval od porotců, kteří byli vystoupením mile překvapení. Mladá žena tak plakala dojetím nad tím, jakých krásných slov se jí nakonec dostalo. Ostatně, podívejte se na video ze záznamu soutěže a přesvědčte se na vlastní oči.

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
72 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Tablety do myčky zatočí se špínou v celém domě. Dá se s nimi vyčistit trouba, záchod, pračka i sprcha
Události247.cz
Události247.cz
Putin reaguje na západní pomoc: Rusové použijí ty nejpokročilejší zbraně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kouzlo rybího tuku: Kromě jiného zvětšuje prsa a snižuje riziko srdečních onemocnění. Má vliv i na oči a motoriku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Je to pocit, jako kdyby vás někdo pohřbil zaživa: Proč dochází ke spánkové paralýze a co se s tím dá dělat