Tereza našla konečně skvělého chlapa. Bohužel ale není dole dostatečně obdařený. „Nevím, jestli má cenu ve vztahu pokračovat.“

Žena doufala, že konečně narazila na toho pravého. Přestože si s ním rozumí a mají toho mnoho společného, jedna věc na něm jí velice vadí.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Čtenářka Tereza dle svých slov zprvu velmi váhala, zda se svěřit se svým problémem. Kamarádek má sice dost, ale zrovna s tímhle se jim „chlubit“ nechtěla. Cítí se trapně, a tak zvolila tuto cestu. Potřebuje se vypovídat a zároveň by také ráda slyšela názory a možné zkušenosti ostatních. A tak v e-mailu zaslaném do naší redakce barvitě vylíčila svůj ošemetný příběh.

Myslela si, že konečně našla toho pravého

Tereza S. nedávno oslavila své osmadvacáté narozeniny. Oslavu si náležitě užila, ostatně jako každý víkend, jejž strávila na nějaké akci. Ráda si totiž s kamarádkami zašla na drink, kde se jí občas podařilo sbalit nějakého pěkného muže, alespoň tedy na jednu noc. Dosud totiž neměla štěstí na někoho, kdo by se jí zamlouval natolik, aby s ním začala budovat vztah. Ovšem až do novoročních oslav.

„Těsně po půlnoci jsem se seznámila s pohledným Matějem,“ vzpomíná Tereza S. Byl jiný než ostatní muži. Nesnažil se jí okamžitě dostat do kalhotek. Hezky si popovídali a nakonec si vyměnili čísla. Od té chvíle byli v každodenním kontaktu, především přes SMS a hovory. „Na prvním rande se choval velmi galantně, donesl mi kytičku a mně došlo, že je to snad konečně ten pravý,“ popisuje v e-mailu čtenářka. V to stejné doufala také žena, které se však přítel poté svěřil s něčím nepochopitelným, o čemž jsme se na Dámském Deníku již zmiňovali.

V jeho trenkách na ni čekalo nemilé překvapení

Bylo jí příjemné, že mu nejde jen o sex, sice se políbili, ale tím veškerá intimita skončila. K prvním intimnostem došlo až na pátém rande, kdy jej Tereza pozvala k sobě domů. I tak se jí však zdálo, že se k tomu Matěj moc nemá. A chvíli na to zjistila proč. „Viděla jsem již dost penisů, ale takhle malého nikdy. Nevěděla jsem, jestli se mám smát, nebo brečet,“ zoufá si slečna Tereza S. Přestože se Matěj snažil, ze sexu nic neměla, vůbec totiž jeho přirození v sobě necítila. Od té doby spolu spali už mnohokrát, ale pokaždé to byla stejná hrůza. Jemu se to však líbí.

„A já teď nevím, co dělat, jestli vůbec ve vztahu pokračovat. Mrzí mě, že k němu nebyla v tomto ohledu příroda štědrá. Ale já sex miluju a nechci o ten prožitek přijít, vždyť jsem ještě mladá,“ svěřuje se zoufalá čtenářka. Jak dále píše, velmi si s Matějem rozumí, ale jakmile dojde na intimnosti, musí to přetrpět, což si myslím, že rozhodně není ta správná cesta. Rozhodnutí je však pouze na ní. Bohužel to ale nemá lehké.

Co byste slečně Tereze poradili?

Diskuze Vstoupit do diskuze
76 lidí právě čte
Zobrazit další články