Myslela si, že našla spřízněnou duši. Poté jí přítel přiznal, že ho nebaví sex. Důvod nepochopíte

Mladá žena se domnívala, že konečně našla muže svých snů, se kterým stráví zbytek života. Realita ji ovšem velmi zaskočila a na duši zanechala hluboké šrámy.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Partnerské vztahy jsou velmi často komplikované, ačkoliv by takové být vůbec neměly. Stačila by trocha upřímnosti a dotyční by svému protějšku ušetřili spoustu trápení. Své o tom ví i 34letá Monika, která se zamilovala do svého (bývalého) partnera na první pohled. Ačkoliv již od začátku vztahu vnímala jisté signály, nikdy jim nepřikládala velkou důležitost. Jednoho dne však všechno prasklo a jí se zhroutil svět. Aby toho nebylo málo, musela snášet i posměšky od kolegyň v práci.

Osudové setkání dvojice proběhlo romanticky

Od první chvíle, kdy Monika spatřila Daniela, věděla, že je její spřízněnou duší. Jen při pohledu na něj měla pocit, že se znají od nepaměti. Celý film, na který šla s kamarádkou do kina, proseděla s hlavou otočenou jeho směrem. I Daniel se na ní několikrát otočil a mile se usmál. Jakmile film skončil, chtěla jít domů, avšak u východu na ni čekalo překvapení – Daniel. Stál a v ruce držel právě utrhnutou květinu, kterou jí podal.

iZdroj fotografie: Depositphotos
První setkání Moniky s Danielem proběhlo v kině

Slovo dalo slovo a ti dva zašli na drink, později se mezi nimi rozvinul romantický vztah. Každá další chvíle s Danielem Monice potvrzovala, že se v prvním dojmu nespletla. Dokázali si spolu povídat dlouhé hodiny, měli podobné cíle a stejné hodnoty. Kolegyně v Moničině práci jí skvěle klapající vztah záviděly. Ovšem nevěděly, že v jedné oblasti není příliš co závidět. I přes skvěle strávený společný čas se totiž nezdálo, že by Monika Daniela přitahovala.

Jednoho dne vše prasklo a Monice se zhroutil svět

Když už spolu dvojice randila několik měsíců, Monika to nevydržela a otevřeně se Daniela zeptala, co dělá při jejich intimních chvílích špatně. Jejich sex byl totiž vždy rychlý a opravdu sporadický. Z odpovědi, kterou dostala, se jí doslova zatočila hlava. Daniel posmutněl a se skloněnou hlavou jí přiznal, že si není jistý svojí sexuální orientací a domnívá se, že je gay. Žena beze slova odešla z místnosti a několik dní spolu nepromluvili.

iZdroj fotografie: Depositphotos
Na den, kdy se jí Daniel přiznal, nikdy nezapomene

Jakmile jednou Daniel vyslovil krutou pravdu nahlas, ulevilo se mu. Již se dál svými pocity netajil a začal se vídat s muži. Když to zjistily Moničiny kolegyně, nešetřily ji urážkami a posměšky. Monika tak musela nepříjemné pravdě čelit i v práci. Po nějaké době se nicméně odhodlala a s Danielem se ještě jednou setkala. Opět byl milý, galantní a okouzlující. Monice se zdálo, jako by se mezi nimi nic nezměnilo.

iZdroj fotografie: Depositphotos
Až po letech poznala, že Daniel byl její spřízněnou duší, ačkoliv nemohl být jejím partnerem

Poté, co si navzájem vrátili své věci, se rozloučili jako přátelé. Až po dlouhých letech Monice došlo, že Daniel opravdu byl její spřízněnou duší. Tou totiž nemusí být jen váš partner, ale může jí být kdokoliv – kamarád, známý, příbuzný, atp. I když se Monika pokoušela Daniela kontaktovat, nepodařilo se jí to. Od jejich společných známých se později dozvěděla, že si našel partnera v zahraničí a odstěhoval se za ním.

Jakou nepříjemnou pravdu odhalil váš partner vám?

Zdroj: Se souhlasem čtenářky Moniky

Diskuze Vstoupit do diskuze
113 lidí právě čte
Zobrazit další články