Smutná zpráva zasáhla fanoušky po celém světě. Při havárii letadla zemřel všemi oblíbený herec

Osmapadesátiletý herec je jeden ze 7 cestujících v tomto letadle, kteří byli prohlášeni za mrtvé.
i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Americký herec Joe Lara, známý pro svoji roli Tarzana, byl prohlášen za mrtvého po havárii letadla v Tennessee. V sobotu 29. května spadlo lehké letadlo do jezera poblíž města Smyrna. Mezi oběťmi je rovněž hercova manželka, dietoložka Gwen Shamblin Lara. Záchranáři tvrdí, že na místě havárie našli trosky letadla a také lidské ostatky.V roce 2002 se Lara vzdal herectví

Joe Lara byl známý pro svoji hlavní roli ve filmu Tarzan z roku 1989. O pár let později si ji zopakoval, a to v navazujícím seriálu Tarzan: Epická dobrodružství. V roce 2002 se vzdal herectví, protože se chtěl nadále věnovat country hudbě.  

Jeho žena napsala nejznámější knihu o hubnutí

Jeho ženě bylo 66 let a byla vůdkyní křesťanské skupiny pro hubnutí, kterou zahájila v roce 1986. Napsala nejprodávanější a nejznámější knihu o hubnutí založenou na víře. Vyzývala lidi, aby se odvrátili od lásky k jídlu, ale přešli k lásce k Bohu.

Na palubě bylo 7 lidí

Letadlo přepravovalo 7 lidí, když v sobotu okolo 11 hodiny spadlo do jezera. Bylo to krátce po startu z letiště Smyrna na cestě do Palm Beach na Floridě. Na palubě byli manželé Lara, zeť paní Lara a další dva páry. Záchranáři v noci uvedli, že bohužel nikdo nepřežil. Našli několik kusů letadla a také lidské ostatky.

Církev Remnant Fellowship vydala prohlášení, kde uvedla, že ztratila své nejlepší a nejlaskavější vůdce. Toto sdružení popisovalo manželku herce jako něžnou a obětavou matku a manželku, jež žila každým dnem tím, aby zajistila, že i ostatní lidé si najdou svůj vztah k Bohu.

Zdroj: BBC

Diskuze Vstoupit do diskuze
147 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 15722 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Porcování melounu nikdy nebylo jednoduší. Jediný správný postup, při kterém nebudete celí ulepení a nezašpiníte kuchyň
Události247.cz
Oblíbené turistické destinace Čechů trápí požáry, vyžádaly si i několik obětí
JakZdravě.cz
Pozor na riskantní kombinace nejčastějších léků a doplňků stravy, které nikdy nesmíte polknou společně
VědaŽivě.cz
Fungování mozku dokazuje, že jsme schopni čehokoli. Proč přesto nejsou naše možnosti neomezené?