Zemřel jim otec a osm měsíců nato objevili na jeho hrobě záhadnou krabici. Když ji malý syn otevřel, spatřil neskutečnou věc

Rodinná tragédie, která se těžkou nese. Přišli o otce a přítele, který zemřel tak mlád při autonehodě. Jeden dobrý skutek jim udělal lepší vánoce.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Codymu bylo pouhých 23 let, když při dopravní nehodě přišel o život, jeho přítelkyně a syn přežili. Byla to rodinná tragédie, kterou všichni těžce nesli. Malý chlapec nechápal, kam jeho otec odešel a proč už není s nimi. Mladá matka musela vychovávat syna a na vše zůstala sama.

iZdroj fotografie: Pixabay

Téměř každý den, kolem poledne, spolu chodili navštěvovat na hřbitov Codyho hrob. Byl to takový jejich každodenní rituál. Jednoho dne se na hrobě objevila záhadná krabice.

První vánoce bez táty

Byly zrovna Vánoce, první Vánoce bez táty. Když malý kluk uviděl krabici, hned se k ní rozeběhl, aby se podíval z blízka. Myslel si, že se táta vrátil, aby mu tam zanechal dárek. Hned krabici otevřel, uviděl hračky s kterými si okamžitě začal hrát a byl moc šťastný, že si na něj táta vzpomněl.

iZdroj fotografie: Pixabay

Matka byla ráda, že se stále najdou dobří lidé, kteří chtějí pomoct a udělat něco, aby byl svět lepší. I když v hloubi duše si moc přála, aby byl dárek od Codyho, ale dobře věděla, že to není možné. Už je to dlouho co byl chlapec tak šťastný. Moc si váží toho co pro ně a hlavně pro jeho malého chlapce přítel udělal.

Dobrý skutek od přítele

Opravdu to byl dárek pro něj, který ovšem nebyl od Codyho, jak by si všichni přáli. Ponechal ho tam rodinný přítel, který navrhl náhrobek a nyní i udělal veselejší Vánoce rodině, která tak tragicky přišla otce a přítele.

iZdroj fotografie: Unsplash

Trocha dobroty a promyšleného překvapení, může udělat radosti víc, než cokoliv jiného. V tomto případě to byla obyčejná krabice s pár hračkami pro malého chlapce, díky které se mu alespoň na chvilku vrátil jeho otce z posmrtného života, aby ukázal, že je s ním a sleduje ho.

Někdy postačí jen drobnost, jen malé překvapení aby se stal den veselejší a život lepší. Pro tuto rodinu to byl jen dárek na hrobě jejich otce a přítele, který udělal víc radosti než si dokáže kdokoliv představit.

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
144 lidí právě čte
Zobrazit další články