Novopečený otec zažaloval svou manželku, protože porodila ošklivé dítě. Soud mu přiřkl milionové odškodné

Když muž poprvé spatřil svého potomka, byl zděšený. Nemohl uvěřit tomu, že je holčička jeho, a podezříval svou krásnou manželku z nevěry. Ale mýlil se.

Narozené miminko i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Narození potomka je radostnou událostí, na kterou jsou nastávající rodiče velmi natěšení. Příchod nového člena rodiny většinou svazek ještě víc upevní. V některých případech to ale může být naopak. Obzvlášť, když se miminko nepodobá ani jednomu z rodičů a otec pojme podezření, že není jeho. Přesně to se stalo mladému páru. Narození holčičky odstartovalo kolotoč, na jehož konci se ukázalo, že překvapivě nešlo o nevěru.

Dcera byla neuvěřitelně ošklivá

O rozvod požádal Jian Feng krátce po narození dcery. Když dítě poprvé uviděl, zděsil se. Mezi manželi to začalo pořádně skřípat. Kamenem úrazu byl fakt, že se holčička nepodobala ani jednomu z rodičů. Svou ženu jsem si vzal z lásky, ale jakmile se nám narodila dcera, začali jsme mít manželské problémy. Naše dcera byla tak neuvěřitelně ošklivá, až mě to vyděsilo,“ vypráví novopečený otec.

Muž ze severní Číny logicky podezříval svou krásnou manželku z nevěry. Odmítal uvěřit, že by spolu mohli zplodit takové dítě. Feng byl přesvědčený, že biologickým otcem miminka nemůže být, a obořil se na svou ženu. Ta popřela obvinění, přesto vyšla s pravdou na světlo. Přiznala se, že za svůj krásný vzhled vděčí několika plastickým operacím, které ji stály zhruba 1,7 milionu korun.

S podivnou žalobou uspěl

Muž se cítil podvedený. Zuřil, přestože se ukázalo, že on je otcem miminka. Byl tak naštvaný, že se s manželkou chtěl okamžitě rozvést. Navíc se Feng rozhodl podat na ženu žalobu za to, že ho do manželství nalákala lstí. Navzdory poněkud bizarní žalobě dal soud muži překvapivě za pravdu. Přiznal mu odškodnění ve výši asi dvou milionů korun a povolil rozvod.

Soudní kladívko iZdroj fotografie: Depositphotos

Podle soudu žena Fenga obelstila, když chtěla, aby si ji vzal, a neřekla mu o plastických operacích. Na sociálních sítích měl případ velký ohlas. Někteří diskutující tvrdili, že pokud je člověk ve skutečném vztahu, měl by o sobě partnerovi říci všechno, protože jinak dává najevo, že ho nerespektuje. „Když si muž nechá laserem odstranit chloupky na zádech a jeho dítě se narodí chlupaté, žena by nikdy nemohla uspět se stejnou žalobou,“ napsal další z diskutujících.

Co si myslíte o důvodu žaloby a verdiktu soudu?

Zdroj: Mirror
Diskuze Vstoupit do diskuze
73 lidí právě čte
Zobrazit další články