Astrologové varují před 2 znameními zvěrokruhu. Jsou nejkrutější a nejnebezpečnější ze všech. V zákeřnosti a bezohlednosti se jim nikdo nevyrovná

Bezohlední a zákeřní lidé si své chování obvykle volí sami. Někteří ho však získali kvůli svému znamení zvěrokruhu, v němž se narodili.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Poznat na první pohled člověka, který je zákeřný, bezohledný až zlý, se většině z vás pravděpodobně nepodaří. Sice existují jedinci – zejména ti citlivější a vnímavější, kteří jsou schopni zachytit negativní energii a vibrace, které takový člověk vysílá, ale ani to nebývá pravidlem. Často se tak o skutečné povaze svého domnělého přítele dozvíte až příliš pozdě – tedy v momentě, kdy vám ublíží. Ovšem podle astrologů se můžete bolesti vcelku snadno vyvarovat. A to tím, že si dáte pozor na tato znamení, která jsou považována za nejzákeřnější.

Jednání s Beranem vyžaduje opatrnost

Prvním ze dvou znamení, v jejichž okolí byste se měli jednoduše mít na pozoru, je Beran. Lidé narození v tomto znamení jsou energičtí, přímí a nebojácní. Ovšem také se řadí mezi ty, s nimiž druhý nikdy nebude mít lehké pořízení. Berani jsou totiž velmi vznětliví, impulzivní, tvrdohlaví a v konfliktech neústupní. Aby toho nebylo málo, Beranům se jen tak nezavděčíte ani ve vztazích, ani v pracovním prostředí – aby byli spokojení a potlačili svoji negativní stránku, vyžadují různorodost a činnosti, které je rozvíjí.

V momentě, kdy zůstanou Berani bez stimulujících podnětů, nebo se věci nedějí podle toho, jak si naplánovali, mění se v zuřivé bojovníky. V nastalém sporu svého protivníka ovšem často udupají. Z toho důvodu není žádoucí, abyste se s nimi pokoušeli soupeřit. Rozhodně jim však neustupujte, to by jejich chování v budoucnu ještě zhoršilo. Jediným možným řešením je kompromis, který bude přijatelný pro obě strany. V případě Beranů ho dosáhnete, prokážete-li dostatečnou trpělivost a vlídnost, která prolomí jejich obranu.

V blízkosti Štíra buďte obezřetní

Druhým znamením, které astrologové označují za bezohledné a zákeřné, je Štír. Lidé narození ve znamení Štíra jsou často velmi svébytní a sebevědomí. Díky jejich (někdy až příliš) silné osobnosti je s nimi obtížná komunikace. Na jednu stranu se jedná o lidi vášnivé, silné, odhodlané a inteligentní, na druhou stranu jsou velmi složití, nedokáží zapomenout na staré křivdy a problémy a jsou až chorobně žárliví. Pokud se dostanete se Štíry do sporu, všimněte si, že negativní emoce prožívají stejně vášnivě a silně, jako ty kladné.

Protože často jednají v jejich návalu, nedokáží příliš kontrolovat slova, která říkají. Nezřídka kdy proto ublíží svým blízkým – dojdou-li jim argumenty k aktuální situaci, neváhají zapátrat ve své mysli a proti svému „soupeři“ použijí i dávno zapomenuté (a často domnělé) nespravedlnosti. V případě, že se se Štírem dostanete do nějaké hádky, buďte vlídní a laskaví. Štíři se totiž často po prvotním výbuchu uklidní a pak litují slov, která řekli.

Jak se vypořádáváte s bezohlednými a zákeřnými lidmi?

Zdroj: Horoscope, Times of India

Diskuze Vstoupit do diskuze
127 lidí právě čte
Zobrazit další články