Urostlí potetovaní motorkáři napravují společnost: Tato parta rozhání ohavné psí zápasy a vrací zvířata do normálního života

I když mohou budit strach, jsou to stále lidé a umí ukázat svá dobrá srdce. Společnosti často pomáhají a sklízí za to samou chválu.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Jsou odhodláni něco změnit. Nikdy byste neměli soudit knihu podle obalu. Například to, že je někdo potetovaný a jezdí na hlučné motorce, neznamená, že to není laskavý a starostlivý člověk. Bývalí členové skupiny Rescue Ink jsou toho důkazem. Je to parta drsných chlapíků, kteří se zasazují o zrušení gangů psích zápasníků a osvobození týraných zvířat od majitelů. Tito motorkáři je zachraňují. Členové skupiny vyšetřovali stížnosti na nekalé praktiky, a dokonce zachraňovali bezmocné živočichy z nebezpečných situací.

Lezli do kanalizace pro kachňata

Někteří motorkáři z Rescue Ink lezli do dešťové kanalizace, aby osvobodili uvězněná kachňata, nebo ničili množírny. „Někteří lidé nás rádi považují za superhrdiny,“ uvádí se v prohlášení na internetových stránkách skupiny. Pravdou je, že jsme super milovníci a ochránci zvířat. V průběhu let a přes mnoho případů, překážek a vyloženě problémů zůstáváme silní a oddaní svému poslání.“ Členové se dokonce ujímali týraných nebo zanedbaných zvířat a starali se o ně doma.

iZdroj fotografie: Pexels

Nedovolili by, aby týrané nebo zanedbané zvíře zůstalo bez milujícího domova. Pokud by to znamenalo spát s nimi na gauči, pak by to tito motorkáři udělali. Ve skutečnosti by v rámci zákona udělali cokoli, aby zvířatům pomohli. „Rescue Ink dělá vše, co je v rámci možností zákona možné. To nám říkají naši právníci, abychom bojovali proti týrání a zanedbávání všeho druhu,“ stojí v poslání na webových stránkách skupiny.

Slavný časopis věnoval vlastní show

National Geographic věnuje Rescue Ink vlastní pořad. Redakce časopisu byla natolik ohromena prací, kterou Rescue Ink odvádí, že jim věnovala vlastní reality show. Pořad čítá pouze šest epizod, ale na internetu získal dobré recenze. „Osm chlapů na Harleyích, potetovaných od hlavy až k patě, přichází na pomoc newyorským zvířatům. Rescue Ink se snaží o nulovou toleranci, pokud jde o týrání zvířat, a nebojí se to dokázat i trochu na vlastní kůži,“ stojí v popisu pořadu.

iZdroj fotografie: Pexels

„Tato skupina drsňáků se v rámci zákona nezastaví před ničím, aby zachránila zvířata ze zoufalých situací. Ujímají se bojových psů, konfrontují násilníky a vyšetřují krádeže živočichů.“ Naneštěstí nadace Rescue Ink skončila se svou oficiální charitativní činností již dávno. Provozovat charitativní organizaci může být mnohem těžší než jen dělat dobrou práci. Jejím členům to dalo občas velmi zabrat.

Počet fanoušků nemá konce

Práce, kterou Rescue Ink vykonala, však žije dál v reprízách televizní reality show, kterou měli na National Geographic. Pořad a organizace mají také kultovní skupinu fanoušků. „Rád bych se s těmi muži setkal a všem jim moc poděkoval za to, co dělají. Chce to obrovské srdce a odvahu dělat to, co dělají,“ napsal jeden z diváků na YouTube. Fanouškovská skupina je přímo přeplněna.

„Maximální pochvala pro celou posádku Rescue Ink, skvělá parta kluků, kteří dělají skvělou práci. Lidé, kteří páchají násilí na zvířatech, pak dělají nevýslovné věci lidem, život je život, respekt,“ napsal další sledující. V budoucnu by si podporovatelé přáli slavný návrat této skupiny. Lidí s povahou jejích členů není mnoho a svět potřebuje neustále ty pravé hrdiny.

Jakou další skupinu s podobnou činností znáte?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
55 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články