Z koupelny neustále vycházely podivné zvuky. Když se žena rozhodla sundat zrcadlo, nevěřila vlastním očím

Ani ve snu by ženu nenapadlo, co se ukrývá za jejím koupelnovým zrcadlem. Když jej sundala, nemohla uvěřit tomu, co objevila.

zrcadlo i Zdroj fotografie: abcMedia
                   

Mnoha lidem se při rekonstrukcích bytů či starých domů podaří objevit velmi zvláštní předměty a prostory. Z většiny z nich jde strach, jsou zahaleny tajemstvím a vyzařuje z nich jakási zvláštní aura. Mladou Newyorčanku ani ve snu nenapadlo, že by ve svém malém bytě mohla narazit na něco neobvyklého. Když ale neustále slyšela podivné zvuky a cítila průvan, rozhodla se to prozkoumat.

Průvan a zvuky ji přinutily prozkoumat koupelnu

Samantha žije ve svém bytě v New Yorku už několik let. Poslední dobou si ale začala všímat silného a chladného průvanu v koupelně, který jí dle webu TheGuardian dokonce až rozvířil vlasy. Když se do toho začaly ozývat podivné zvuky, rozhodla se, že tuhle záhadu vyřeší. Přemýšlela, kde budou mít tyto abnormality nejpravděpodobněji původ. Došla k závěru, že nejlepší bude sundat zrcadlo, kde cítila nesilnější vánek. Když to udělala, nemohla uvěřit svým očím.

Za zrcadlem se nacházel otvor vedoucí do jakési skryté místnosti. Přestože měla žena obrovský strach, a to především kvůli představení si všech možných hororových scén, rozhodla se tajemný prostor prozkoumat, zvědavost totiž byla silnější. Jak je i zachyceno na videu, jež zveřejnila na svém YouTube kanále, vyzbrojila se čelovkou a kladivem a odhodlaně vlezla do nalezené díry.

Měla obrovské štěstí, nyní si může zvětšit byt

Jak se ukázalo, za zrcadlem se nacházel další třípokojový byt. Na podlaze se válely odpadkové pytle a láhev s vodou. Díky tomu si Samantha myslela, že tam někdo přebývá, ale na nikoho nenarazila. Domyslela si tedy, že zde tyto věci zanechali dělníci, kteří tento prostor nedokončili. Chyběla zde totiž toaleta, koupelna, podlaha byla proděravělá a potrubí obnažené. Mnoho obyvatel New Yorku ženě nyní jistě závidí, protože si tak může ze svého malého bytečku vybudovat velký apartmán.

Žena tak sdílela důkaz toho, že člověk může narazit opravdu na cokoli, dokonce i na další byt. To je jistě ale ten lepší případ. Mnoho nálezů, a to především ve starých domech, je totiž děsivých. Na DámskémDeníku jsme se například zmiňovali o kufříku s ukrytou panenkou, který našli majitelé nemovitosti ukrytý ve zdi.

Co říkáte na její objev?

Diskuze Vstoupit do diskuze
70 lidí právě čte
Zobrazit další články