Vztah Vilhelmové s Dykem lidé od začátku napadali kvůli věkovému rozdílu partnerů. Podle Tatianiných slov i nyní zažívají krizi

Od chvíle, kdy se rozkřiklo, že jsou pár, musela herečka čelit nepříjemným poznámkám, že si nabrnkla kolouška. Vztah to ale ustál a doteď se zdálo, že oba manželé jsou spolu šťastní.

Tatiana Vilhelmová Dyková a Vojtěch Dyk i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Nad jedním z mála idylických manželství českého showbyznysu se možná stahují černá mračna. Zdá se totiž, že Tatiana Vilhelmová Dyková (44) a Vojtěch Dyk (37) už nejsou těmi hrdličkami, které spolu neustále milostně vrkají. Herečka, která nelibě nesla štiplavé poznámky na věkový rozdíl mezi ní a jejím partnerem, se nechala slyšet, že se nachází na důležité životní křižovatce. Hudebník zase ukončil své angažmá v muzikálu, protože ho prý měla okouzlit jiná žena.

Nečekaně zrušil učinkování v muzikálu

Dyk od podzimu 2018 hrál titulní roli v muzikálu Legenda jménem Holmes, který uvádí Hudební divadlo v Karlíně. Především kvůli němu představení zaznamenalo divácký úspěch. Jako blesk z čistého nebe ale najednou přišla zpráva, že končí a vystřídá ho autor muzikálu Ondřej Brzobohatý (39). Není od věci, že ten se právě v karlínské scéně zakoukal do tanečnice Zuzany Pilné. Jejich románek byl jedním z posledních hřebíků do rakve hudebníkova manželství s Taťánou Kuchařovou.

Zákulisní informace o odchodu Dyka z muzikálu naznačují, že podobně jako jeho kamaráda Brzobohatého ho v karlínském divadle zaujalo i něco jiného, než jen práce. I když management divadla tvrdí, že končí kvůli pracovní vytíženosti. Není za tím nic zvláštního. Nejdříve měl Sherlocka hrát Ondra, ale ten to odmítl s tím, že na to nemá čas. A teď na to zase nemá čas Vojta kvůli svým projektům, takže ho začal hrát Ondra. Třeba se to časem zase změní,“ cituje Expres PR manažera divadla Tomáše Matějovského.

Rozhoduje se, po jakých kolejích se vydá

Jenže to tak úplně nutně nemusí být celá pravda. Zvěsti ze zákulisí totiž naznačují, že je za tím románek. Ženatý Dyk prý měl najít sympatie u jedné z mladých zpěvaček v muzikálu. A než by setrvával v divadle, kde byl neustále vystaven pokušení, raději si dal si pauzu a z projektu odešel. Okamžitě se znovu vyrojily spekulace, že jeho manželství s Vilhelmovou může procházet krizí. Ostatně na růžích ustláno kvůli věkovému rozdílu, který je dělí, neměli už od začátku vztahu.

Tatiana Vilhelmová Dyková a Vojtěch Dyk iZdroj fotografie: Nextfoto

Herečku frustrovalo, že jí lidé dokola přehazují, že je starší, než Dyk. „Opravdu jsem začala přemýšlet nad tím, že jsem asi stará a že je ode mne absolutní drzost chodit s mladším mužem,“ uvedla v Aha! Současně serveru přiznala, že se ocitla na důležité životní křižovatce. „Jako kdybych s úspěchem dojela do cíle jedné cesty. Teď jsem v depu a rozhoduji se, po jakých kolejích se vydám. Cítím, že je důležité věnovat se sama sobě. Je těžké si o tom povídat, ale zároveň mám pocit, že stačí naznačit a ženy vědí, co tím myslím…,“ dodala.

Co si myslíte o možném rozpadu manželství herečky a zpěváka?

Zdroj: Aha!, Expres
Diskuze Vstoupit do diskuze
55 lidí právě čte
Zobrazit další články