V talentové soutěži zazpíval pes – v doprovodu svého páníčka. Do té doby si porotci mysleli, že už viděli všechno

Publikum talentové soutěže bylo v šoku, když na pódium přišli dva účinkující – muž a jeho pes. To, co následovalo, nečekali ani ostřílení porotci.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Psi umí velmi dobře vyjádřit své emoce. Vždy poznáte, jestli jsou smutní, šťastní či například umazlení. Když se jim podíváte do očí, můžete v nich vidět více než v těch lidských. Zářivým příkladem emotivního čtyřnohého stvoření je jeden speciální účinkující. Tento pes zazářil v soutěži talentů. Se svým pánem odhodlaně vystoupil na pódium a předvedl svůj speciální um.

Porotci se nemohli ubránit smíchu

Jakmile zazněla píseň zpěvačky Whitney Houston s názvem I Will Always Love You, pejsek se dostal do určitého uměleckého transu. S nadsázkou lze říci, že dokonce zpíval. Se svým pánem tvořili synchronizované zpěvácké duo. Předváděl skoro až lidskou mimiku s obrovským nasazením, porotci se nemohli ubránit smíchu. A nejen oni, celé publikum se otřásalo bouřlivými reakcemi.

iZdroj fotografie: Pexels

Majitel zvířete netuší, proč si čtyřnohá hvězda jménem Xena pomyslně vybrala právě tuto píseň. „Byli jsme s Xenou jednou v takové malé kavárně, když se ozvala tato písnička. Začala se pohybovat do rytmu a vrtět ocasem,“ pronesl její pán. Píseň se jí evidentně moc líbila. Psi obvykle takto reagují na známé osoby a svou rodinu. Je neobvyklé, že se zvířata tímto způsobem předvádějí i na určité zvukové vjemy.

Uchvátili celý internet

„Nikdy jsem ji neviděl v takovém stavu. Dostala se do úplné extáze a začala zpívat spolu s Whitney,” řekl majitel. Na vystoupení této kouzelné dvojice se můžete podívat. Sami posuďte, jak je bílá fena pitbulla okouzlující. Záznam z tohoto vystoupení uchvátil celou internetovou scénu. Video rychle stoupá v žebříčku oblíbenosti i počtu shlédnutí. Není se také čemu divit.

Případ zpívajícího psa je navíc poměrně neobvyklý. Lidé své čtyřnohé kamarády natáčejí spíše při společně strávených chvílích, například trénování základních povelů. Zpívání a umělecké projevy jsou typické více pro papoušky. Doufejme, že talentovaná dvojice neskončila pouze tímto vystoupením. Fenka Xena a její pán si zaslouží mnohem více pozornosti. Nezbývá nic, než jí přát hodně štěstí do budoucna.

Jak se vám líbí vystoupení této dvojice?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
131 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Neobvyklá užití WD-40: Na počmáranou zeď, skvrny od lepidla, vodní kámen i proti ptákům
Události247.cz
Události247.cz
Léto plné nádherných výletů? Vsaďte na nekonečné hory
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
I slunečnicová semínka mají co nabídnout: Pomohou na záněty i krevní tlak
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů