Vypadá velmi mladě, je mu však přes 50 let | DámskýDeník.cz

Uhádnete jeho skutečný věk? Vypadá na 20, ale to už mu dávno není. Muž prozradil tajemství věčného mládí

Někteří lidé vypadají mladší, než jsou, z mnoha různých důvodů. Mnozí si k mladšímu vzhledu rádi dopomohou např. plastikou. To však není případ tohoto fotografa.

i Zdroj fotografie: Se souhlasem Chuando Tan
                   

Tento muž, který upoutal stovky tisíc lidí, se jmenuje Chuando Tan a živí se jako fotograf. Fotí nejen své zákazníky, ale i sebe. Proč fotí sebe a získal si takovou popularitu? Protože vypadá na dvacet, ale je mu více než padesát let. Zajímalo nás, co pro takový vzhled Chuando dělá, a zjistili jsme to. Inspirujte se společně s námi. Jak to doopravdy je?

Muž se narodil v roce 1967. V 80. letech působil jako model, v 90. letech se dokonce chvíli živil i jako popový zpěvák, jenže obě profese nezvládal a kariéra zpěváka netrvala příliš dlouho. Rozhodl se tedy, že se bude živit fotografováním. Chuando prozradil, že jednou zveřejnil svou fotografii místo jiného díla a tím vše začalo. „Začínal jsem Instagramem, protože mi přátelé prozradili, že sociální sítě jsou ideální pro propagaci. Zveřejnil jsem své fotografie a podělil se o své myšlenky,” prozradil muž s mladistvým vzhledem.       

Jakmile jej lidé začali sledovat, všimli si, že muž v žádném případě nevypadá na padesát let, naopak všichni odhadovali alespoň o třicet let méně. Mnoho lidí si myslelo, že tento krásný vzhled je podmíněný genetikou nebo místem, kde muž žije. Říká se, že Singapur má nejčistší vzduch, kvalitní zdravotnictví a produkty ve vysoké kvalitě. Jak je tomu doopravdy?

Co muž každý den snídá?

Chuando prozradil, že se stále a dokola řídí pravidlem, že jste to, co jíte. Moc dobře ví, že pokud bude jíst nezdravé potraviny, rafinované tuky, fastfood a jiné, jeho zdraví nebude pevné a jeho vizáž se bude zhoršovat. Také si je vědom toho, že ze 70 % záleží na jídle a z 30 % na pohybu. Proto si každý den ke snídani dopřeje 6 vajec natvrdo, ale se 2 žloutky kvůli cholesterolu. K tomu si dá mléko a avokádo s ovocem. 


iZdroj fotografie: Freepik

Jedná se o ideální poměr bílkovin, vitamínů a minerálních látek. Den tedy začne s nastartovaným metabolismem a dostatkem energie. Kromě toho prozradil, že si poměrně často dopřeje rýži s kuřetem, grilovanou zeleninou a rybí polévku. Občas ale také sejde z cesty a vychutná si zmrzlinu, protože pro ni má slabost. Vyhýbá se kávě i čaji a pije přes den hodně vody. Nekouří, nepije alkohol a k večeři pojídá čerstvou zeleninu.

Každý den cvičí

Čtyřikrát týdně se věnuje silovému tréninku po dobu třiceti minut, následně probíhá kardio na běžícím páse. Nikdy neběhá rychle, udržuje se tak pouze v kondici. Dále prozradil, že chodí každý večer plavat. Plave přibližně jednu hodinu a tím jeho aktivní den končí. Jenže bohužel ne každý z nás má tolik času, aby si dopřál tolik pohybu. 

Žádný stres, pouze to, co jej baví

Nyní něco málo k zamyšlení. Kolik lidí může říct, že dělá přesně to, co je baví? Moc jich zřejmě nebude. Možná si to neuvědomujete, ale pokud pravidelně trpíte stresem v zaměstnání, podepisuje se to nejen na vašem zdraví, ale i vzhledu. A jedno velké tajemství stálého mládí? Jistě byste měli být v klidu a cítit se šťastní. 


iZdroj fotografie: Depositphotos

Žádné chemické přípravky pro pleť

Někteří lidé si myslí, že muž podstoupil plastickou operaci, protože tohle přece není možné, ale jak vidíte na fotografiích, jeho vzhled je maximálně přirozený, i když se usměje. Prozradil, že na svou citlivou pleť používá pouze čisticí gel a hydratační krém. Jediné, čím se Tan zkrášluje, je barva na vlasy, protože již má šediny.

Ranní ptáče dál doskáče

Tan se řídí tím, aby nikdy nechodil spát později než po 23. hodině. Také se každý den probouzí brzy, protože si je jistý, že práce po nocích a noční sledování filmů zdraví a vzhled nezlepší. Aby byl jeho spánek dokonalý, prozradil, že si poslední jídlo dopřeje pět až šest hodin před spaním. A pokud se člověk kvalitně vyspí, během dne stihne více práce a cítí se skvěle.

Co byste byli ochotni udělat, abyste vypadali stále mladě?

Zdroj: Brightside

Diskuze Vstoupit do diskuze
100 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 319 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Prodej hrnčířské hlíny: Kde ji nejlépe pořídíte?
Události247.cz
Očkovat proti covidu se budou děti od pěti let. Ministr zdravotnictví Vojtěch řekl, od kdy to bude možné
JakZdravě.cz
Kolik a jakých potravin denně sníst, aby tělo získalo maximum vitamínů? Jednoduchá tabulka ukáže přesné množství
VědaŽivě.cz
Robotická chirurgie – budoucnost medicíny začíná tady a teď