Díky matematické metodě vyhráli manželé 500 000 000 Kč. Na stará kolena si mohou žít život jako v pohádce

Díky znalosti matematiky a objevu jedné zásadní loterijní chyby si postarší manželský pár přišel na velké jmění.

Sázkař vyplňuje tiket i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Velká výhra v loterii je snem každého sázejícího. Při každém vsazení dotyčný doufá, že se na něj konečně usměje štěstí a vyhraje pohádkový jackpot, který mu zajistí doživotní nicnedělání a blahobyt. Bohužel se tento sen splní jen velmi malému procentu lidí. Ovšem díky chytrosti a bystrosti se to podařilo postarším manželům, jež si pomocí matematiky přišli na velké jmění.

Muž objevil skrytou chybu

Celkem 67 milionů výher, 382 nových milionářů a neuvěřitelných 11 miliard vyplacených korun. Tato čísla uvádí web LoterieTikety a jedná se o statistiku sázení Sazky za loňský rok. Tato čísla jsou neuvěřitelná a každoročně se navyšují. Bohužel sázení a obecně gamblerství je obrovským problémem, který pohlcuje stále více a více lidí. Některým z nich se podařilo vyhrát alespoň něco, ostatní ale tento jejich koníček přivedl na mizinu.

Starší manželé Jarry a Marge tvoří pár již od střední školy. Web CBSnews uvádí, že se za svůj život stali rodiči celkem šesti dětí a otevřeli si malou večerku. Toto podnikání je živilo, ale nikdy si nemohli moc vyskakovat. Když si však muž jednou všiml zcela nové loterijní hry, velmi ho to zaujalo. Začal se jí blíže zabývat a po čase přišel na malou chybičku, která se v ní nacházela.

Pomocí matematiky si přišli na pořádný balík

Vymyslel tedy jakousi matematickou metodu, díky níž se mu dařilo vyhrávat. Nezaměřil se však na získání jednorázového velkého jackpotu, ale na získávání menších výher a částek. Do sázení manželé postupně investovali veškeré peníze, a to i včetně těch vyhraných. Díky objevené chybě a důmyslnému matematickému myšlení si postarší pár přišel na velké peníze, v přepočtu na více než 500 000 000 Kč. Podařilo se jim tedy vyhrát hned několikrát, stejně jako muži, jehož návod, jak na to, jsme na DámskémDeníku již zveřejňovali.

loterie iZdroj fotografie: Pixabay

Manažeři dané loterie si brzo uvědomili, kde udělali chybu. Tu tedy ihned napravili. Když ale manželé začali být díky své metodě stále populárnější, tato loterie byla zcela zrušena. To nic nemění na tom, že se z manželů stali multimilionáři, kteří již do konce života nemusejí nic dělat, pouze si užívat a cestovat.

Co říkáte na jejich nápad?

Diskuze Vstoupit do diskuze
118 lidí právě čte
Zobrazit další články