Zvolte si jedny šaty a poznejte svoji osobnost | DámskýDeník.cz

V jakých šatech byste řekli blažené ano? Z toho, co o vás prozradí, budete mít husí kůži

Po nádherných svatebních šatech touží snad každá žena. Vyberte si z úvodního obrázku ty, které vám jsou nejbližší, a zjistěte, co vypovídají o vaší osobnosti.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Jakmile se na své životní cestě potkají dva lidé, kteří se do sebe bláznivě zamilují, z dáli se pomyslně začnou ozývat svatební zvony. Stále převládají ty páry, které se rozhodnou své soužití zpečetit svatbou. Ať se již jedná o skromný obřad ve čtyřech, v úzkém rodinném kruhu či s desítkami hostů, pokaždé chce nevěsta na svého vyvoleného působit jako ta nejkrásnější bytost pod sluncem. Každá má své vysněné šaty – vyberte si i vy ty vaše a zjistěte, co vypovídají o vaší osobnosti.První šaty vyzdvihují vaši unikátnost

Zvolily jste první šaty zleva? Váš vkus je opravdu jedinečný. Libujete si ve věcech a činnostech, které jsou v základu jednoduché, avšak jsou ozvláštněny prvky, které u jiných běžně nebývají. Obecně vás nezajímá názor okolí a svoji kreativitu jste již dávno „pustily ze řetězu“. Rády se bavíte, zpochybňujete zažité postupy a někdy je s vámi těžké jednat. Avšak i přes to jste loajální, tedy pokud si někdo vaši oddanost zasloužil.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Druhé šaty vyzdvihují vaši vášnivost

Učarovaly vám druhé šaty zleva? Tento střih si vybírají ženy, které mají vytříbený vkus a rády se rozhodují sami za sebe. S tím však souvisí i neochota podřizovat se módním trendům, potažmo radám stylistů. Obecně patříte mezi vstřícné lidi, kteří vítají vše nové a dobrodružné. Kromě toho toužíte po zábavě a jste neuvěřitelně vášnivé.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Třetí šaty nejsou pro snílky

Vybraly jste si prostřední šaty? Vypovídají o vaší uvědomělosti. Rozhodně nepatříte mezi lidi, kteří životem proplouvají tzv. s hlavou v oblacích. Vy stojíte nohama pevně na zemi a ostře vnímáte realitu kolem sebe. Je pravděpodobné, že jste si v minulosti prožily určité trauma, avšak podařilo se vám ho pokořit. Vzhledem ke svému založení upřednostňujete seriózní a zodpovědné lidi.

Čtvrté šaty symbolizují vaši eleganci

Zvolily jste druhé šaty zprava? Co se módy týče, preferujete elegantní styl oblékání s důrazem na vytříbené detaily. Rády vyčníváte z davu, v čemž vám pomáhá i vaše osobní kouzlo. Lidé ve vašem okolí jsou zajímaví a občas trochu podivínští. Pro vás osobně je nejdůležitější upřímnost a laskavost. V životě vyhledáváte vzrušení, což vašemu partnerovi zaručuje, že se s vámi nikdy nebude nudit. Rovněž dokážete velmi dobře udržet tajemství.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Páté šaty vyzdvihují jedinečný vkus

První šaty zprava učarují zejména těm z vás, které preferujete jednoduché a čisté linie, jež jsou ozdobené drobným detailem, který jim dodá na zajímavosti. Vy samy špatně snášíte, když vám někdo lže nebo zneužije vaší důvěry. S takovými lidmi máte problém opět navázat přátelské vztahy. Váš životní cíl je harmonie a klid vaší duše, což se vám příliš nedaří, protože máte tendenci věci příliš analyzovat.

V jakých šatech jste se vdávaly vy?

Zdroj: BuzzFeed

Diskuze Vstoupit do diskuze
94 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 1601 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Prodej hrnčířské hlíny: Kde ji nejlépe pořídíte?
Události247.cz
Očkovat proti covidu se budou děti od pěti let. Ministr zdravotnictví Vojtěch řekl, od kdy to bude možné
JakZdravě.cz
Kolik a jakých potravin denně sníst, aby tělo získalo maximum vitamínů? Jednoduchá tabulka ukáže přesné množství
VědaŽivě.cz
Robotická chirurgie – budoucnost medicíny začíná tady a teď