1minutový test, který rozklíčuje aktuální životní nesnáze a poradí, na co si dát největší pozor

Pomocí testu odhalte katastrofu, která se na vás řítí. Problém tak rozklíčujete s předstihem a vyřešíte zavčasu. Postup je velmi jednoduchý.

i Zdroj fotografie: Stencil Photos
                   

Někdy ignorujeme problémy, které je však třeba okamžitě řešit. Udělejte si test, jenž vám přesně řekne, na co byste si měli dát pozor. Řešte problémy dříve, než dosáhnou katastrofických rozměrů. Vyřešte problém, kterému se už dlouho vyhýbáte. Jde o velmi jednoduchý test. Podívejte se na skleničky s barevným obsahem a vyberte si tu, jež vás láká nejvíce. Nepřemýšlejte příliš dlouho, jen seberte sklenici, které věnujete pozornost jako první. Vybrali jste si? Nyní zjistěte, čemu byste měli v blízké budoucnosti věnovat pozornost.

Fialová

Pokud si vyberete první sklenici, měli byste věnovat pozornost svému zdraví. Všichni víme, jak to chodí. Občas vás někde něco píchne, ale nepřikládáte tomu velkou důležitost. Slibujete si, že se na to podíváte později. Nakonec, když se bolest stane nesnesitelnou, musíte čelit následkům. Teď je ten čas, navštivte lékaře. Pokud vás něco trápí už delší dobu, zjistěte důvod. Pečujte o své zdraví konstantně, nečekejte až na vážné problémy. Takto pravděpodobně ušetříte peníze a budete zdravější. Najděte v sobě sílu a odhodlání.

Červená

Máte také něco, čemu jste dlouho nevěnovali pozornost. Jedná se o vztah s rodiči nebo blízkými příbuznými. Pro mnohé je to ožehavý problém. Existuje řada nevyslovených křivd a problémů, které je třeba řešit. Není nutné bojovat a říkat všechno, ale upřímný rozhovor není zbytečný. Znepokojuje vás, že nemůžete naplno otevřít srdce svým příbuzným? Pokud to tak je, zkuste situaci napravit. Věřte nebo ne, ale pocítíte úlevu. Udělejte si příští víkend rodinnou večeři a upřímně si s ostatními promluvte.

Modrá

Měli byste se soustředit na svou kariéru. Možná jste nespokojeni se svou prací nebo trpíte emočním vyhořením. To je problém, který nelze ignorovat. Samozřejmě by bylo nejsnazší, abyste opustili práci, již nenávidíte, ale všechno není tak jednoduché. Pokud se cítíte vyčerpaní, vezměte si dovolenou. Využijte tento čas k přemýšlení o tom, co budete dělat v budoucnu. Možná už dlouho sníte o tom, že se budete věnovat nové profesi nebo chcete začít podnikat. Pokud to není na vás, najděte si způsob, jak účinně relaxovat. Věnujte se svému koníčku.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Oranžová

Zdá se, že svůj vztah s partnerem necháváte bez dozoru. Některé rodinné problémy lze velmi snadno ignorovat. Nepřináší to však nic dobrého. Hromadí se vzájemná zášť, ale řešení neexistuje. Časem se to může stát příčinou skutečné katastrofy. Pokud vás něco trápí, promluvte si se svou polovičkou. Je lepší řešit problémy dříve, než vybuchne pomyslná sopka. Upřímný rozhovor vám pomůže vyřešit mnoho problémů.

Kterou sklenici jste vybrali vy?

Zdroj: TakProsto
Diskuze Vstoupit do diskuze
134 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Pes štěká v noci do prázdna: Možné důvody a jak ho to odnaučit
Události247.cz
Události247.cz
Důchodci musí také podávat daňové přiznání, ale jen někteří. Pokud to neudělají, hrozí jim tučné pokuty
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Selhání ledvin se špatně rozeznává: Nečekané příznaky jako otoky kotníků a svědění kůže
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Nová umělá inteligence se sama vyvíjí stejně, jako tomu bylo při Darwinově evoluci