Hvězdy vzpomínají na Hanu Zagorovou: „Rozdala jsi tolik lásky, že by to vystačilo na několik životů,“ píší dojemné vzkazy

Nejen fanouškům ukápla slza po zprávě o úmrtí Hany Zagorové. Své vzpomínky a dojemná slova k zesnulé sdílela například také módní návrhářka Blanka Matragi.

i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Dne 26. srpna 2022 zemřela známá česká zpěvačka Hana Zagorová. Od prvních chvil po oznámení o úmrtí lidé nepřestávají na známou osobnost vzpomínat. Každý fanoušek se snaží vydolovat jakýkoliv suvenýr, který se zpěvačkou nějak souvisí. Sociální sítě jsou plné fotek a dojemných vzkazů. Lidé sdílí zpěvaččiny fotky a nejznámější písně. Tato vzpomínková vlna se nevyhnula ani slavným osobnostem.

Blanka Matragi

Kdo by neznal tuto světoznámou módní návrhářku? Mezi hvězdy, které se zapojily do sdílení vzpomínek a posledních slov k zemřelé, se zařadila také Blanka Matragi. Módní návrhářka disponuje kreativně sestavenými webovými stránkami. Kromě videí z jejích přehlídek na nich můžete navštívit také eshop, jenž vás ohromí svým širokým sortimentem. Matragi jde s dobou a sdílí svůj život na instagramu.

Právě na svém profilu sdílela fotografii, na které je spolu s Hanou Zagorovou. Obě dámy jsou na fotografii velmi vhodně upraveny. Jejich přátelský vztah dokládá ruka, kterou má Matragi položenou kolem ramen Zagorové. V popisku příspěvku děkuje zesnulé kamarádce za vše, co spolu kdy zažily. Ve své vzpomínce nezapomněla ani na vyjádření upřímné soustrasti zpěvaččině rodině.

Lucie Bílá

Další osobnost z českého rybníčku, která přispěla do poháru vyznání a smutku nad odchodem Hany Zagorové. Smutek prohlubuje ještě fakt, že zpěvačka zemřela pouhých jedenáct dní před svými šestasedmdesátými narozeninami. Vzkaz Bílé, která ho také zveřejnila na svém instagramovém profilu, je o poznání kratší než ten předešlý. Víceméně jde o větu, jež se skládá ze tří slov: „Moje srdce pláče…“

Zpěvačka tak ovšem vyjádřila všechny pocity, které fanoušci a známí zesnulé aktuálně pociťují. Svůj příspěvek doplnila černobílou fotkou Hany Zagorové. Fotografie je velmi lichotivá. Bohužel není moc kvalitní, jelikož se na několika místech rozostřuje. Dvěma známými osobnostmi českého showbyznysu to však nekončí. Za celebritami stojí navíc celá fanouškovská základna.

Další celebrity

Ani ostatní osobnosti českého rybníčku nezanechala zpráva o úmrtí zpěvačky chladnými. Svou vzpomínkovou fotku nezapomněla sdílet ani bývalá první dáma Dagmar Havlová. Opět na svém instagramovém profilu. Kromě ženských hvězd měla Hana Zagorová mezi svými přáteli spoustu mužských celebrit. Šťastnou cestu do nebes popřál zpěvačce například moderátor Jan Musil.

Pozadu nezůstal ani další moderátor Aleš Háma, který se na svých sociálních sítích vyjádřil ještě obsáhleji: „Hanko, je těžké to přijmout a bude sakra těžký žít s tím, že jsi fuč a že už Tě nepotkám. Na Tvých písničkách jsem vyrůstal, a budou mi navždycky připomínat důležitý chvíle mýho zrání.“ Do záplavy dojemných vzkazů přispěli také třeba zpěváci Václav Neckář a Jan Bendig.

Jak jste na zpěvačku zavzpomínali vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
70 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Starý chleba najde uplatnění při smažení i vaření vývaru. Přišla na to kdysi jedna moudrá hospodyňka
Události247.cz
Události247.cz
Falešná rakovina nebo pomoc lidem v tíživé situaci: Podvodníci lákají z lidí peníze přes sociální sítě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Jaká je ideální teplota v bytě a proč: Zdraví dospělí by neměli jít pod dvacet, senioři a nemocní po 18 °C
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Co když se střetnou moderní tanky T-90M a Leopard 2: Stroje Ukrajiny jsou rychlejší, ale ruští vojáci mají lepší dovednosti