Vnuk udělal pro babičku Libušku přenádherné gesto. Po několika letech se konečně zase usmála

Vnuk svým přenádherným gestem po dlouhé době vykouzlil své staré nemocné babičce úsměv na rtech.

vnuk s babičkou
                   

Vztahy mezi prarodiči a vnoučaty bývají speciální a mnohdy silnější než mezi rodiči a dětmi. Některá vnoučata mají pocit, že se svým babičkám a dědečkům mohou svěřovat s věcmi, o kterých by se svými otci či matkami nedokázali mluvit. V mnoha rodinách se role rodičů z určitých důvodů ujmou právě prarodiče, kterým poté jejich vnoučata péči a lásku ve stáří vrací.

Své babičce po dlouhé době vykouzlil úsměv na rtech

Jarry neměl příliš lehké dětství. Kvůli nezájmu rodičů jej vychovávala jeho babička Libuška. Díky její péči a starostlivosti se z něj stal empatický a slušný člověk, který nyní své bábince vrací veškerou její lásku. Žena je již totiž v pokročilém věku a navíc trpí Alzheimerovou chorobou a částečnou demencí. Mnoho věcí si již nepamatuje a špatně chodí, ale jak ukázal její vnuk na YouTube, kde zveřejnil jejich společné video, tancovat rozhodně nezapomněla.

Potetovaný mladík pustil skladbu „7 Years“ od Lucase Grahama a vyzval svou nemocnou babičku k tanci. Ta zprvu působila velmi nejistě a vratce, ale s pomocí svého vnuka se ponořila do hudby a začala s Jarrym tancovat. Po dlouhé době se stařenka začala upřímně usmívat a celou situaci si velmi užívala. „Nemůže chodit, ale umí tančit,“ cituje mladíkova slova web DailyMail.

O svou nemocnou babičku se pečlivě stará

Dojemné video plné lásky má již přes sedm tisíc zhlédnutí. Silné emoce, které z něj čiší, nelze nevycítit. Nahrávka dokazuje, jak silné pouto mezi babičkou a vnukem je. Stařenka na sebe může být pyšná, protože vychovala opravdu slušného, obětavého a skvělého muže, který jí takto projevuje svůj vděk. Svou nemocnou babičku nenechal samotnou a stará se o ni, jak nejlépe může.

Jelikož svět je nyní plný různých výchovných metod a moderních technologií, mnoho rodičů nechce své děti prarodičům svěřovat. Jejich výchovu a názory totiž považují za zastaralé, a proto nechtějí, aby na svá vnoučata měli jakýkoli vliv. Jak jsme ale již na DámskémDeníku psali, prarodiče hrají v životě svých vnoučat stále velmi důležitou roli. Proto by jim neměl být upírán kontakt s nimi.

Co říkáte na chlapcovo gesto?

Diskuze Vstoupit do diskuze
61 lidí právě čte
Zobrazit další články