Nejrozmazlenější dítě na světě? Holčička vlastní několik kabelek Louis Vuitton, matka si na ní staví kariéru

Influencerka ukázala pokoj své dcery po renovaci. V komentářích se strhla lavina negativních poznámek na dívčinu výchovu.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Všichni rodiče se ve výchově svých dětí obvykle aspoň trochu odlišují. Jedno mají však společné. Snaží se pro své děti udělat to nejlepší. Bez ohledu na čas a peníze jim dopřát to, co potřebují. Udělat je šťastnými a spokojenými. Přesto vyjadřuje svou lásku každá rodina jiným způsobem. Influencerka Christi Fritz je za své rozmazlování lynčována veřejností.

Dva miliony fanoušků

Christi patří mezi nejsledovanější uživatelky celého internetu. Jejími hlavními působišti jsou Instagram, a také sociální síť TikTok. Zatímco na Instagramu se teprve dostává do předních příček žebříčku nejpopulárnějších uživatelů, na TikToku je již královnou s neuvěřitelnými dvěma miliony fanoušků. Není divu, že mají lidé přehled o výchově její dcery.

Na svých sociálních sítích sdílí každodenní život svůj i své rodiny. Určité aspekty její výchovy komentují lidé velmi negativními poznámkami: „Příliš rozmazlujete svou dceru. Tato rodina je tak bohatá, že už očividně neví, co by dělala s penězi.“ Tyto komentáře se objevily pod příspěvkem na instagramovém profilu Christi, kde ukazovala renovaci dívčina pokoje.

Ukázala dívčinu šatnu

Fotografie tříleté slečny v obrovské ložnici vyvolala mezi sledujícími doslova poprask. V dívčině pokoje se po renovaci nachází rozlehlá manželská postel s královským čelem, velký lustr s třásněmi a malý toaletní stolek se stoličkou. Sledující poukázali na to, že je zvláštní, aby holčička neměla v pokoji hračky, panenky, ani žádné oblečení.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Christi Fritz (@christi_fritz)

To vedlo Christi k tomu, aby udělala virtuálního prohlídku dětského šatníku, kde se nacházeli všechny již zmiňované věci. Mezi nimi byly na poličce i kabelky Louis Vuitton. Tímto odhalením influencerka jen přilila olej do ohně. Na závěr se pokusila o svou obhajobu: „Došli jsme k závěru, že raději investujeme do věcí, které jsou kvalitní a rychle se nepoškodí.

Jaká máte názor na výchovu mladé influencerky?

Zdroj: Papilot
Diskuze Vstoupit do diskuze
54 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články