Zdá se, že Vladimír Polívka našel svou životní lásku. Rodiče jsou z jeho přítelkyně nadšení

Všechny obdivovatelky pohledného Vladimíra Polívky si musí nechat zajít chuť. Herec si totiž našel sympatickou přítelkyni, která nadchla i jeho rodiče.

Vladimír Polívka s Magdou i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Už před rokem se okolo nadějného herce Vladimíra Polívky motala neznámá blondýnka. Nejstarší syn Bolka Polívky a Chantal Poullain ukončil své bouřlivé období, kdy vztahy často střídal, a nyní to vypadá na opravdu vážnou známost. Jeho přítelkyně Magda naštěstí padla do oka i jeho rodičům, obzvlášť matce, které je prý podobná.

Moc se novinářům nesvěřuje

Vladimír Polívka je charismatický herec, takže ačkoliv je synem slavného otce a protekce by se zde přímo nabízela, on ji nikdy využívat nemusel. Známý je také tím, že se vždy nerad svěřoval novinářům s věcmi ze svého soukromí, a nejinak tomu bylo, když došlo na vztahy. Teď ale randí s krásnou Magdou a vypadá to opravdu vážně, fotky s ní se zakrátko začaly objevovat i na jeho sociálních sítích.

Jako by matce z oka vypadla

Fanoušci si nemohli nevšimnout, jak je Magda podobná matce Vladimíra Polívky. Stejně jako Chantal Poullain i Magda je platinová blondýnka a herec po jejím boku skutečně září. Jeho přítelkyně navíc nepracuje v umělecké branži, ale je zaměstnaná jako provozní jedné z pražských restaurací. Chantal Poullain je z ní prý úplně nadšená.

Je z ní nadšená

„Je velmi sympatická. Už se trošku známe, a jestli s námi bude trávit čas na Vánoce, poznáme se ještě víc. Je mi hrozně sympatická a je vidět, že se milují. Je to krásné,“ řekla Poullain na podzim médiím podle serveru VipShow. Když s Magdou Vladimír sdílel fotku na svém osobním instagramu, v komentářích se hned objevily desítky gratulací. Je tak znát, že se zamlouvá i hercovým divákům.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Vladimír Polívka (@vladimirpolivka1989)

Pořídili si šťěňátko

Mladý pár spolu teď žije v rodinném domku za Prahou, kam si pořídili na zahradu štěně. „Vítej, Jolie, čte se Žolí, z francouzského slova – krásný, nádherný,“ napsal tehdy Vladimír Polívka na sociální sítě. Kromě svého mazlíčka a přítelkyně se Polívka samozřejmě stále věnuje i hraní, a tak ho diváci mohou spatřit hned na několika pražských divadelních scénách.

Jak se vám tento pár líbí?

Zdroj: VipShow
Diskuze Vstoupit do diskuze
94 lidí právě čte
Zobrazit další články