Máma je z domu, zábava může začít. Táta s malou dcerkou se natáčí při tančení

Společné řádění tatínka a dcerky, jakmile jejich maminka odejde, dojímá ostatní. Jejich taneční video nemá chybu.

Štatsný muž si hraje s batoletem i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Přestože tatínkové mají více společného se svými syny než s dcerami, dokáží se i s holčičkami skvěle zabavit. To dokazuje také roztomilé video otce a jeho malé dcerky, kteří se natočili u společné aktivity. A vypadá to, že je oba velice baví. Sami se můžete přesvědčit o tom, že je spojuje láska k tanci.

Chování otce silně ovlivňuje vývoj jeho dcery

Ve většině rodin je to tak, že se maminka o všechno stará, vychovává, učí a zakazuje. Naopak s tatínkem se mohou dělat vylomeniny a společně si užívat spoustu legrace. A co by otcové neudělali pro své dcery. Jsou schopni se převlékat do kostýmů, hrát si na čajový dýchánek nebo s panenkami. A i když si to nemusí tátové uvědomovat, jsou pro dvé dcerušky prvním mužským vzorem a v určitém slova smyslu i první velkou láskou, jak píše i web MedvídkovéHračky.

To, jak se muž chová ke své dceři nebo ostatním ženám, velmi ovlivňuje její chování a vlastní ženské hodnoty. Pokud je tedy tatínek empatický, pozorný, starostlivý a spolehlivý, bude jeho dcera v budoucnu vyhledávat právě takové partnery. Zdali se však bude chovat muž agresivně, nadřazeně a neuctivě, jeho holčička se v dospělosti může cítit méněcenně a agresivitu svého partnera bude považovat za normální chování.

Video tancujícího tatínka a dcery okouzlilo mnoho lidí

Je tedy důležité, aby se tatínci ke svým dcerkám chovali, jak nejlépe umí, a užívali si s nimi každou volnou chvíli. A jakmile se jim naskytne příležitost být spolu o samotě, jako v případě dvojice na videu, jež bylo zveřejněno na YouTube, můžou začít řádit. Jejich taneční kreace a zapálení, se kterým tancují, pobavilo a dojalo mnoho internetových uživatelů. Není tedy divu, že má nahrávka již neuvěřitelných 14 milionů zhlédnutí. Láska a radost z nich přímo srší.

Jakmile tedy maminka nechá tatínka a dcerku doma samotné, okamžitě si dvojice pustí hudbu a tancuje. Je úžasné, když má dcera se svým otcem krásný a harmonický vztah. Pokud je navíc spojuje koníček nebo láska ke stejné věci, o to je jejich pouto pevnější. Například v případě táty a jeho čtyřleté dcerky to byl zpěv. Jejich společné vystoupení jsme na DámskémDeníku již zveřejňovali.

Jak se vám video líbilo?

Diskuze Vstoupit do diskuze
149 lidí právě čte
Zobrazit další články