Znechucené obličeje, strach a spousta otázek: Vystoupení v ČSMT poznamenalo porotu i diváky

Do známé televizní talentové show přišel muž s hodně nebezpečným číslem. Diváky jeho vystoupení velmi upoutalo a s vystrašeným výrazem jej sledovali až do konce.

i Zdroj fotografie: S vědomím FTV Prima
                   

V televizi běží každý den hodně programů a televizních vysílání, lidé tak mají možnost se na nějakou dobu zabavit. Občas se stane, že před obrazovkou člověk prosedí několik hodin, jelikož sleduje něco, co jej velmi zaujalo. V současné době běží v televizi například i pořad Česko Slovensko má talent, v němž mohou diváci sledovat vystoupení různých lidí, kteří přišli ukázat svůj talent. Tentokrát do show přišel i muž, jenž si připravil hodně nebezpečné číslo. Někteří diváci dokonce odvraceli zrak.

Velmi úspěšná televizní show

Jestliže milujete zábavu, určitě se vám vyplatí sledovat Česko Slovensko má talent. Momentálně běží v televizi 10. řada, a i když by se mohlo zdát, že diváci už neuvidí nic nového, vystupující stále dokáží překvapit tím, co si připravili. V této řadě si na starost vzali hodnocení vystoupení porotci Jakub Prachař, Marta Jandová, Diana Mórová a Jaro Slávik. Ti hodnotí účinkující velmi spravedlivě a občas také hodně zábavně.

Muž si připravil nebezpečné vystoupení

V jednom z dílů Česko Slovensko má talent přišel na pódium muž, který měl po těle vyrýsované svaly. Porota už ale moc dobře ví, že nemůže lidi soudit podle vzhledu, a tak se muže zeptali, co si pro ně připravil. Chvilku si povídali a poté měl muž čas na to, aby ukázal, co si připravil. Hned na začátku vystoupení muž vytáhl meč a všem bylo jasné, že se jedná o polykače mečů. Tento muž ale neměl připravené obyčejné číslo.

Už od začátku vystoupení porota odvracela zrak a bylo vidět, že je jim tato podívaná hodně nepříjemná. I přesto ale sledovali dál, jelikož je zajímalo, jak to celé dopadne. Hned při prvním polknutí meče muž udělal přemet a porotci nevěřili vlastním očím. Dále muž začal dělat kliky a hned poté si došel pro Jara Slávika, aby s ním šel na pódium. Zde si přímo před ním zasunul meč do krku a společně s Jarem ohnuli rukojeť meče, zatímco jej měl vystupující v krku. Velká část diváků se v některých momentech ani nechtěla dívat, jelikož hrozilo, že si muž ublíží.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Muž si vzal na pódium jednu z porotkyň

Tím, že si muž vzal na pódium Jara Slávika, to ale ještě nekončilo. Po chvilce si došel i pro Dianu Mórovou a trochu nevhodným způsobem ji dovedl na pódium. Tato porotkyně celou dobu netušila, jaké s ní má vystupující plány, a byla hodně v šoku. Muž si do krku zasunul meč, ale místo rukojeti bylo sedátko. Na to posadil Dianu Mórovou a zvedl ji i s mečem v krku. To bylo pro všechny hodně nečekané a z výrazů bylo poznat, že takové vystoupení diváci ani porota ještě neviděli.

Diana Mórová se poté hodně rychle vrátila na své místo a zde Jakubovi Prachařovi sdělila, že opravdu netušila, co se bude dít. Když muž dokončil své nebezpečné vystoupení, došlo na hodnocení. V porotě tentokrát seděla Eva Holubová místo Marty Jandové a ta rovnou řekla, že muži dává NE, jelikož se o něj bojí. Ostatní porotci dali vystupujícímu ANO a díky tomu postoupil do dalšího kola. Podobná a také další vystoupení můžete sledovat i vy v dalších dílech Česko Slovensko má talent.

Premiérové díly zábavného pořadu běží každou sobotu od 20:15 na Primě.

Jaký je váš názor na toto vystoupení?

Zdroj: FTVPrima
Diskuze Vstoupit do diskuze
125 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články