Na dovolené si pronajali apartmán. Posléze ale zjistili, že jsou tajně nahráváni

Skupina dívek se vydala na výlet a pronajala si v Kanadě apartmán. Když v koupelně objevily skrytou kameru, okamžitě zavolaly policii.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

V dnešní době je díky různým internetovým stránkám možné zarezervovat si nejen hotel nebo penzion, ale také si od soukromníka pronajmout byt či apartmán. Tuto možnost volí spousta lidí, protože to vychází levněji, a hlavně mají soukromí, které si přejí. Nemusí se řídit pravidly hotelu a majitelé nemovitostí se snaží, aby se u nich hosté cítili jako doma. Co se však stalo skupině dívek, které si pronajaly apartmán v Kanadě, je naprosto nepřijatelné.

Nabídka apartmánu je zaujala na první pohled

Kennedy Calwell se se skupinou 14 kamarádek rozhodly, že si udělají vzrušující a nezapomenutelný výlet. Jelikož jedna z nich měla mít v blízké době 30. narozeniny, domluvily se, že spojí příjemné s užitečným a rovnou oslaví její kulaté výročí. Dlouho se rozmýšlely, kam se vydají, nakonec volba padla na Kanadu. Chtěly se prvně ubytovat v hotelu, ale nakonec se rozhodly, že si pronajmou byt nebo nějaký apartmán ve Vancouveru, aby měly klid a soukromí a oslavu si mohly naplno užít.

Prohledávaly internet a hledaly nejvhodnější možnost ubytování. Nakonec se jim nejvíce líbil apartmán, který si objednaly přes portál Airbnb. Všechny se moc těšily, a když nastal den odjezdu, vydaly se společně za dobrodružstvím. Cestu zvládly bez problémů a svůj nový přechodný domov našly bez větších komplikací. Když vešly dovnitř, byly spokojené s výběrem, moc se jim tam líbilo. Ovšem jedna z dívek začala být paranoidní a tvrdila, že se cítí být sledována skrytými kamerami.

Kamera byla schovaná v zásuvce

Kamarádky se jí smály a tvrdily, že je dramatická a rozhodně se mýlí. Dívka se však nemohla plíživého pocitu zbavit, a tak se rozhodla, že celý byt důkladně prohledá, aby měla jistotu, že je nikdo nikde nenahrává. Potřebovala se cítit bezpečně. Řekla si, že musí být opravdu důsledná, proto zkontrolovala každou sprchovou hlavici, každý rám obrazu, kliku u dveří a podívala se doslova všude, kam by se dala kamera ukrýt. A jak se po dlouhém hledání ukázalo, měla pravdu.

@kennedyallegedly Thank you Tiktok for saving the day #airbnb #stalker #hiddencameras #creepy ♬ original sound – kennedy

Při prohledávání koupelny narazila na zásuvku, která se nedala připojit k žádnému zařízení. To v ní vzbudilo podezření. Zavolala kamarádky a všechny začaly objekt zkoumat. Vypáčily tupým nožem kryt a vevnitř našly malinkou špionážní kameru. Ta mířila na sprchu a část koupelny. Dívky okamžitě zavolaly policii a ta potvrdila, že se opravdu jedná o funkční kameru. V současné době vyšetřovatelé analyzují, co zachytila.

Kennedy vše natočila na video, které zveřejnila na TikToku. Zmínila se, že zprvu nevěřila, že by tam mohla být nějaká kamera, která by natáčela, jak se sprchují. Nabídka ubytování, kterou si dívky vybraly, zmizela z webu Airbnb a její zástupci přiznali, že takové postupy jsou v jimi nabízených nemovitostech zakázány, a poškozeným slečnám celou částku za ubytování proplatili.

Co si o tom myslíte vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
98 lidí právě čte
Zobrazit další články