V okně kostela se zřetelně objevil duch princezny Diany. Video nikdo nedokáže vysvětlit

Dvojice turistů natočila záběry, na kterých se v okně kostela zjevil duch princezny Diany. Šokující video už viděl celý svět.

i Zdroj fotografie: Uživatel Russ2009 / Creative Commons / CC BY-SA
                   

Dva turisté z Číny byli během těch dnů na obyčejné dovolené v Británii. Jeden den věnovali návštěvě kostela, netušili však, jak mrazivé video zachytí. Na neuvěřitelných záběrech doma nalezli zřetelnou podobu princezny Diany. Lidé spekulují také o tom, proč by se duch princezny Diany objevil právě v tomto čase.

Objevila se přímo ve vitráži

Milovníci paranormálních jevů byli tímto videem uchváceni. Na záběrech zřetelně spatřili postavu zesnulé princezny Diany, a to přímo ve zdobené vitráži v okně kostela. Její tvář se na pár vteřin zjevila, ale o pár momentů později zase zmizela. Spisovatel Michael Cohen, který se paranormálním jevům věnuje, tvrdí, že je o pravosti záběrů pevně přesvědčený.

Měla princezna nedořešené účty?

Michael Cohen také naznačil důvod Dianina zjevení. „Vědci nám říkají, že duchové neexistují, a stejně je lidé po celém světě vídají. Ačkoliv my možná nechceme mít nic co do činění s mrtvými, oni mají možná s některými z nás nedořešené účty,“ uvedl. Lidé si jeho tvrzení vykládají jako spekulaci o tom, že Diana si chce s někým ještě něco vyřídit.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Její život byl ukončen tragicky

Zpráva o tragické smrti milované princezny obletěla v roce 1997 celý svět. Byla provázena neobyčejně hlubokým smutkem a na její pohřeb přišly tři miliony lidí. Konspirační teorie o její smrti patří k těm vůbec nejznámějším. Mnozí věří, že za tragickou autonehodou stálo spiknutí královské rodiny, která Dianu nikdy zcela nedokázala přijmout.

Skotsko pro ni mělo speciální význam

Mnozí lidé se podivovali nad tím, že se princezna zjevila právě ve Skotsku. Má to ale svůj důvod. V době smrti Diany pobývali její synové William a Harry na zámku ve skotském Balmoralu, a to dokonce po boku královny Alžběty. Je možné, že Dianin duch se na toto místo chtěl vrátit a svým blízkým něco vzkázat. Říká se totiž, že pokud člověk zemře mladý, chce za něj jeho duch dořešit vše, co tento člověk neměl šanci stihnout.

Jakou máte zkušenost s vyvoláváním duchů?

Diskuze Vstoupit do diskuze
134 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Prostor 108m² podkrovního bytu využili do posledního centimetru: Dominantou jsou mohutné dřevěné trámy
Události247.cz
Události247.cz
Meteorologové: Menší ochlazení potrvá jen chvíli, pak Česko čekají příjemné letní teploty
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Srovnání menstruačních pomůcek – co říkají gynekologové?
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Nejtěžší optická iluze na světě poprvé na českém internetu: Najděte skrytého motýla do 13 sekund