Video: Učitel se 14letou studentkou nazpívali hit z pohádky Lví král. Podle lidí je tato verze lepší než originál

Pravděpodobně nejpopulárnější skladbu z animovaného příběhu Lví král si vzali na paškál učitel se studentkou. Na sociálních sítích se jejich video stalo hitem.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Soundtracky z filmů z dílny Walta Disneyho znají fanoušci po celém světě. V řadě případů jde o doslova ikonické melodie. Jednou z těch nejznámějších je píseň Circle of Life z animovaného snímku Lví král. Poprask na sociálních sítích způsobila cover verze tohoto kultovního hitu, kterou předvedl učitel Jordan Rabjohn společně s jeho čtrnáctiletou studentkou Precious.

Dívka hit nazpívala s lehkostí

Společnost Disney si zakládá na hudbě ve svých filmech. Většinou jde o mimořádně kvalitní skladby, které si získávají popularitu napříč generacemi. Není divu, vždyť pod texty a hudbou k původnímu Lvímu králi z roku 1994 jsou podepsané legendy jako Elton John, Tim Rice a Hans Zimmer.

It’s been a tough year for us all but thanks to you guys and your support I’ve been able to reach more people with my…

Zveřejnil(a) Jordan Rabjohn dne Čtvrtek 31. prosince 2020

Skladba Cirle od Life, což v překladu znamená Kruh života, se dočkala spousty cover verzí na sociálních sítích. Mezi nimi ční ta od Precious a jejího učitele. Čtrnáctiletá dívka posluchače dostala svým krásným a silným hlasem i lehkostí, s jakou hit nazpívala.

Klip viděl milion lidí

Původně jednu z nejuznávanějších a nejoblíbenějších písní ze Lvího krále nazpívali Carmen Twillie a Lebo M. Na soundtracku k filmu je také popová verze s alternativním textem, kterou nazpíval Elton John. Při poslechu verze, již nazpívali učitel Rabjohn s Precious, vám možná naskočí husí kůže.

Málokdy je totiž možné slyšet dva hlasy, které spolu dokonale ladí. Ocenění si zaslouží i přístup učitele, jenž umožňuje svým studentům realizovat podobné projekty. Předává jim zkušenosti, získají praxi i sebevědomí a současně jim také umožňuje se zviditelnit. Video viděl více než milion lidí.

Který hit z animovaných filmů máte nejraději?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
64 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Jablka z obchodu nestačí opláchnout čistou vodou. Pro zbavení „atraktivního povlaku“ je potřeba víc
Události247.cz
Události247.cz
Nechutná praxe: Některé obchody prodávaly zákazníkům jídlo prošlé až dva roky
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Chrápání: jaké jsou jeho příčiny a jak se ho zbavit
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Buddhističtí mniši mumifikovali svá těla zaživa. Znamenalo to nejméně 2 000 dní dobrovolného utrpení